Академія футболу "Скала". Нова висота команди Анатолія Петрика

11 червня 14:45
Переглядів: 186
Скала

10 червня фінішував традиційний ІІІ-й міжнародний дитячо-юнацький футбольний турнір пам`яті заслуженого тренера України Петра Савчука, у якому взяла участь і команда стрийської філії Академії футболу «Скала», сформована з юнаків 2002 року народження, тренером якої є відомий фахівець Анатолій Петрик.

Того ж дня стрийська команда повернулася до рідного міста у якості переможців у своїй віковій категорії. Турнір, організаторами якого є івано-франківська обласна федерація футболу та ДЮФК «Юніор», тривав з 7 по 10 червня 2014 в м. Івано-Франківську та на даний момент є наймасовішим серед дитячо-юнацьких команд на Прикарпатті.

Змагання тут проходили у шести вікових групах (2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 років народження) і налічували близько 50-ти команд. Матчі турніру відбувалися на футбольних полях «Наука», «Юність», «Гірка». Загалом турнір пройшов на високому рівні, а серед почесних гостей було багато відомих футболістів, тренерів, функціонерів. До слова, на відкритті турніру були присутні екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар, заслужений тренер України Петро Кушлик та інші відомі у футбольному світі особистості. Серед учасників турніру був також онук заслуженого тренера України Петра Савчука – Іван Савчук. Хлопець захищав прапори івано-франківського футбольного клубу «Юніор».

Відкриття турніру відбулося 7 червня о 12.00 год. на стадіоні «Наука» ім. Романа Микитюка. У турнірі серед юнаків 2002 року народження змагання відбувалися у двох групах по чотири команди у кожній. Стрийська «Скала» у груповому турнірі посіла заслужене перше місце, почергово перегравши місцевий «Юніор» (2:0), долинський «Нафтовик» (3:1) та черкаську СДЮШОР (5:0). У іншій групі, де брали участь львівські «Карпати», луцька «Волинь» і представники Івано-Франківська – «Прикарпаття» та «Ніка», на першому місці фінішували представники Лесиного краю.

Саме лучани й стали суперником «Скали» у вирішальному матчі, який розпочався 10 червня о 12 годині на полі стадіону «Наука». Тут сильнішими виявилися вихованці Анатолія Петрика, які перемогли – 2:0. Ще в першому таймі двічі ворота «Волині» вразив Руслан Скурчанський. Лучани наприкінці першої половини (а гра тривала два тайми по 25 хвилин кожен) мали можливість скоротити рахунок, однак не змогли реалізувати 11-метровий штрафний удар. Третіми у змаганнях серед юнаків 2002 року народження фінішувало «Прикарпаття», яке у стиковому матчі за 3-4 місця переграло «Нафтовик» (Долина) – 3:2.

Окрім кубку за 1 місце «Скала» отримала й індивідуальні призи. Кращим гравцем турніру визнано автора фінального «дубля» Руслана Скурчанського, а найкращим бомбардиром турніру став Дмитро Турик, який відзначився трьома забитими голами. Вітаємо наших хлопців, тренерський штаб та директора Академії футболу «Скала» із заслуженою перемогою! Так тримати!