Акробати Львівщини успішно виступили в Чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці

17 березня 22:52
Переглядів: 175
акробатика

7-10 березня 2014 року у Палаці спорту «Свема» м. Шостки Сумської області відбувся Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих та юніорів, у якому взяли майже 100 спортсменів – представників збірних 12 команд з дев’яти областей України та м. Києва.

Вперше за багато років у командному заліку у стрибках на акробатичній доріжці серед чоловіків збірна команда Львівської області у складі дрогобиччан Сергія Кравецького (тренери Р. Веклюк, Т. Вагіла), Святослава Андріїва (тренер Ж. Жгута), Юрія Шевченка (тренери Р.Веклюк, З.Гарбич) посіла третє місце, поступившись збірним командам Луганської та Дніпропетровської областей.

У фіналі (1 вправа) Юрій Шевченко продемонстрував в особистих стрибках серед чоловіків п’ятий результат. У жіночих стрибках Наталія Ляхович не змогла пробитися до фіналу, показавши в попередніх змаганнях 21 результат. У ці же терміни відбулися змагання серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження, де серед дівчат у особистому багатоборстві третє місце посіла Юлія Федик (м. Дрогобич, тренери Ж. Жгута, О. Жгута).

Вище неї на п’єдесталі пошани були З.Кварацхелія (Житомирська обл.) та С.Борисенко (Сумська обл.).

Загалом у загальнокомандному заліку Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці збірна команда Львівської області (тренер-представник Юрій Кізло) посіла шосте місце (218,1 очка). Перемогу святкувала перша збірна Дніпропетровщини (370,3 очок); на другому місці - акробати першої команди Луганської області (359, 8 очок).