Аматорський чемпіонат України: суддівський десант з Прикарпаття

16 вересня 23:29
Переглядів: 212
суддя

Завтра на Львівщині та Кіровоградщині стартує фінальна частина чемпіонату України серед аматорів. На жаль, в цьому турнірі не стартувала жодна команда нашої області. Однак, Івано-Франківщина буде представлена арбітрами та інспекторами, які обслуговуватимуть матчі.

На матчах групи Б фінальної частини аматорського чемпіонату України, які відбудуться в містах Жовква та Винники (Львівщина), відпрацюють одразу п'ять арбітрів та два спостерігачі арбітражу з Івано-Франківщини.

Гру першого ігрового дня між ФК "Рух" (Винники, Львівщина) та "Балкани" (Зоря, Одещина) обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі із Андрієм Нізолою (Івано-Франківськ). Допомагатимуть йому Олексій Лаврів та Юрій Синишин (обидва - Івано-Франківськ).

Суботній матч між харківським "Електроважмаш" та вже згаданою командою із Одещини "Балкани" асистентами арітра відпрацюють Ігор Дебенко та Тарас Семанюк (обидва - Івано-Франківськ).

Також інспектуватимуть дії суддів два спостерігачі арбітражу - Василь Ольшанецький (Івано-Франківськ) та Євген Геренда (Калуш). 

До слова, до фінальної частини чемпіонату України серед аматорів потрапили вісім найкращих команд нашої держави, які представляють Черкаську, Рівненську, Кіровоградську, Харківську, Київську, Львівську та Одеську область. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: