"Аматорський футзал - досить популярний вид спорту в Україні"

06 квітня 17:53
Переглядів: 211
Футзал

Нещодавно, в Одесі завершилась фінальна частина Аматорської футзальної ліги України. Подія зібрала в Південній Пальмірі 15 кращих аматорських команд України, що вибороли першість у своїх відбіркових турнірах, якими були чемпіонати міст і областей. Турнір подарував багато позитивних емоцій у цей нелегкий для нашої країни час. 

Місто Лева представляє команда «Княжий ринок» (срібні призери)

Гріншпун Григорій – гравець команди

- Як оціните рівень організації фінальної стадії турніру? Що найбільше запам'яталося за період змагань?

- Дуже високий. Не чекав такої організації. Найбільше запам'ятався останній день, фінальні ігри, високий рівень церемонії нагородження. Цікаво те, як доброзичливо нас зустріли в Одесі, такого теплого прийому ми й не чекали.

- Чи задоволені Ви результатом, який показала команда у фіналі АФЛУ?

- Можна сказати, я задоволений, адже до фіналу ми дійшли. Могли, безумовно, і виграти, але як для першого разу - результат непоганий.

- За рахунок чого команда домоглася такого результату?

- У нас дуже зіграна команда, ми давно граємо таким складом, у нас багато людей, які пройшли першу та вищу ліги України. Через їх майстерність і досвід ми і добилися таких результатів.

- Гра з яким суперником виявилася найскладнішою?

- Ну, звичайно, це була фінальна гра проти команди «ХІТ». Під кінець турніру хлопці явно втомилися, і зрозуміло, що для виграшу треба було докласти багато зусиль. До того ж, команда « ХІТ» була краще фізично готова, тому й виграла.

- Чи плануєте Ви подальшу участь у проектах АФЛУ? Що можете сказати про розвиток аматорського футзалу в Україні?

- Так, безумовно. Аматорський футзал - досить популярний вид спорту в Україні і розвивається досить швидко, що й довели змагання.

- Чи є думки розвиватися далі і наступного року спробувати свої сили у Першій лізі України?

- Я думаю, що керівництво ставить перед нами саме такі завдання, нам зараз треба виграти чемпіонат Львівської області. Сподіваємося, що наступний сезон команда розпочне вже з першої ліги України.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: