Аматорський турнір із змішаних єдиноборств відбувся в Івано-Франківську

03 червня 13:27
Переглядів: 323
фрі файт

Понад сотню спортсменів змагалися за титул кращого у бойових мистецтвах. Їх зібрав Відкритий аматорський турнір зі змішаних єдиноборств імені першого президента обласної Федерації бойових мистецтв Павла Федорука. Змагання відбувалися у двох видах – фрі-файт і мікс-файт. У першому розділі мірялися силами і вправністю учасники віком від 10 до 15 років. У свої одинадцять років Данило активно займається бойовим мистецтвом. Він вже став чемпіоном України серед однолітків.

Старші учасники турніру змагалися у розділі мікс-файт. Уже з перших поєдинків добру фізичну підготовку продемонстрував львів’янин Олег Левицький. Він – майстер спорту з панкретиону, кандидат у майстри спорту з фрі-файту. Спортсмен зізнається, здобувати перемоги у поєдинках допомагає чималий бійцівський досвід.

Запорука перемоги у поєдинках між старшими спортсменами – удари, виконані з повною силою. На відміну від них, у дитячих змаганнях головну роль відіграє техніка боротьби. Адже зараховуються лише правильно нанесені удари.

Другий відкритий турнір імені Павла Федорука значно розширив свою географію. Цього року до обласного центру приїхали спортсмени із Запоріжжя, Житомира і Полтави.

Серед гостей турніру – рідні Павла Федорука, друзі і колеги із Прикарпатського університету. У ВИШі Павло Іванович пройшов шлях від студента до проректора з наукової роботи.

На чемпіонаті України з фрі-файту цього року Івано-Франківщина зайняла перше місце. У складі збірної України кілька прикарпатців захищатимуть національні прапори на першому Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств у Лас-Вегасі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: