Амбросій Чачуа: "Гра була рівною, "Ворсклі" більше пощастило"

15 вересня 07:59
Переглядів: 74
Амбросій Чачуа

Доволі несподівано на позицію атакувального хавбека Ігор Йовічевіч випустив Амбросія Чачуа, але з вибором не помилився. Молодий півзахисник гармонійно влився в роль розігруючого і навіть міг стати автором гольової передачі, якби Павло Ксьонз реалізував свій вихід сам на сам. 

«Я не знав, що гратиму на цій позиції, не знав, чи взагалі вийду на поле. Усе вирішується на установці перед матчем. Це був такий собі прихований варіант, по суті ми з Голодюком змінилися місцями. Він діяв на позиції опорника, і міг підключатися до атаки, а я тоді займав би його місце. Планували таким чином запропонувати «Ворсклі» низку несподіванок. Власне, я так вже грав, зокрема, в минулому сезоні, тому ця позиція для мене звична. А чи комфортно мені там грати? Чесно, байдуже, головне – грати». 

«Звичайно, коли Ксьонз не забив гол, я був в такому ж шоку, як і він. Павло все правильно робив, але десь йому трішки забракло точності. Можу запевнити наших уболівальників, що ми старалися, гра була рівною, але «Ворсклі» десь трішки більше пощастило.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: