Амбросій Чачуа: "Хороша атмосфера – запорука успіхів"

03 грудня 16:30
Переглядів: 82
Амбросій Чачуа

В інтерв’ю  один з героїв попереднього туру львів’янин Амбросій Чачуа згадує перемогу над «Олімпіком» та ділиться думками про гру з «Шахтарем».

– Амбросію, у грі з «Олімпіком» за рахунком все склалось переконливо. А як за відчуттями?
– Звичайно, насправді здолати донеччан було не так легко. Мені сподобався той футбол, який демонстрували гості. Невідомо, як би все склалось, якби не швидкі два голи з нашого боку та вилучення голкіпера суперника. Тим не менше, навіть за таких умов довелось докласти багато зусиль та діяти з максимальною концентрацією у другому таймі, щоб все довести до логічного завершення.

– Чи не здивувало, що «Олімпік» навіть удесятьох атакував? Або ж це було заплановано з вашого боку?
– Ще раз хочу сказати компліменти на адресу суперника. Їхня гра і нас змусила відповідально ставитись до кожного епізоду, щоб не втратити те, що отримали на початку зустрічі.

– Окрасою матчу став твій гол, який фактично є переможним. Наскільки це важлива для тебе подія?
– Голи – це завжди добре. Цей м’яч став подвійним стимулом зростати далі, досягати нових цілей у футболі, робити наступні кроки у кар’єрі. Настанова тренера для мене під час стандартних положень у тому і полягала, щоб чекати м’яч на підбиранні та за першої можливості нанести удар по воротах. У тому епізоді вдалось зловити м’яч, і він полетів саме так, як мені того хотілось.

– Говорячи про виступ «Карпат» у нинішньому сезоні, чи погодився б на такий результат після 15-и проведених турів?
– Розцінюючи пройдений шлях, як його половину, як початок змагань, це непоганий показник. Однак, безперечно, кожен з нас зазирає нагору, мріє про більш високі місця, ніж теперішнє 7-е. Сподіваємось, що такі плани справдяться.

– Багато хто називає «Карпати» молодою командою, однак у вас не лише юнаки грають...
– За статистикою такі твердження знаходять докази – у нас один з наймолодших колективів. Це чудово. У нас всі легко вливаються до колективу. Не маємо жодних проблем – ніхто не ділиться на старших чи молодших, а всі один одного підтримують. Хороша атмосфера є запорукою турнірних здобутків.

– Індивідуальна статистика говорить про те, що минулого сезону ти більше виходив у стартовому складі та й взагалі користувався більшою довірою тренера...
– На кожен матч існує певна тактична схема, і лише тренеру вирішувати, хто буде виконувати поставлені завдання на полі. На будь-яку позицію у команді є по 2 гравці, і заздалегідь не можна сказати, хто виграє цю конкуренцію. Це дуже добре для будь-якої команди. Існує розуміння спільних завдань, тому працюємо на командний результат. Ніхто ні на що не скаржиться.

– Попереду завершальна гра року проти «Шахтаря». Як готуєтесь? Чи не турбує порушений тижневий цикл, адже вийдете на поле вже у четвер?
– Кожного разу готуємось як на останній бій, хочемо показати найкращий футбол. «Шахтар» – не виняток, адже нікому не потрібно пояснювати силу донеччан. Сьогодні вони у таблиці перші, а проти лідера кожен з нас хоче вийти у стартовому складі та показати себе, викластись на повну, перевірити власні можливості і спробувати досягнути позитивного результату.

– Які враження справляє «Шахтар» зразка осені 2015 року, якщо мав можливість спостерігати за «гірниками»?
– Зокрема, зустріч з «Реалом» бачив на власні очі. Найбільш промовисто за силу донеччан говорить те, як вони виглядали наприкінці поєдинку: не склали руки за рахунку 0:4. Мабуть, ще б трохи часу і відбулася б сенсація. Немає чого говорити – команда топ-рівня.

– Проти такої команди можна грати тільки від оборони, чи існують варіанти?
– На це питання відповідь знають лише наставники. Вони обирають склад і тактику, ми її виконуємо. Усі готуються, за винятком дискваліфікованих Муртаза Даушвілі та Павла Ксьонза.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: