Аналіз гольової активності команд Екстра-ліги

13 грудня 10:30
Переглядів: 128
Енергія

Продовжуємо підводити підсумки першого кола Екстра-ліги. Цього разу ми задались питанням: коли команди найчастіше забивають? Для аналізу цього показника ми розділили матч на чотири чверті по 10 хвилин кожна і розподілили забиті м’ячі за цими чвертями. Результати далі:

"ЛТК": Початок матчу та початок другого тайму "ЛТК" проводить не дуже активно. За дев’ять матчів у ці два відрізки забито лише шість м’ячів. Зате кінцівки таймів для суперників "телекомівців" – справжній гольовий зорепад. Це характерно для молодої команди, якій потрібен час, щоб увійти у гру.

лтк

"Локомотив": Чемпіон демонструє практично стабільну гру протягомпід час усього матчу, що чудово помітно на діаграмі. Тому небезпеки від команди з Харкова потрібно чекати протягом усіх сорока хвилин.

локо

"Спортлідер+": Найрезультативніша команда першого кола найкраще почуває себе в кінцівці матчу, що говорить про характер команди. Тому грати зі Спортлідером+ на утримання рахунку – справа ризикована.

спорт

"Енергія": Львів’яни слабко проводять третю чверть, отже перерва не завжди йде команді на користь. Але у кінцівці матчу "енергетики" розкривають увесь свій атакуючий потенціал, завдяки цьому команда зараз займає досить високе місце у таблиці і є другою за результативністю у чемпіонаті.

енер

"Кардинал-Рівне": Схожа ситуація і у "Кардиналі". Але м’ячів забито куди менше… Середній за активністю початок, провал ближче до середини матчу та потужне закінчення.

кар

"Ураган": Наче під принтер грає і команда з Івано-Франківська. Омолоджений "Ураган" дуже потужно проводить останню чверть матчу, мабуть, увесь інший час "Ураган" проводить у розвідці або звикає до суперника. Зате «контрольний постріл» у кінцівці виходить майже завжди.

ураг

"Лукас": Протилежна справа у "Лукасу". Команда з перших секунд кидається в атаку, але з плином часу активність знижується, в останній чверті команда забила лише чотири м’ячі. Висновок – треба працювати над реалізацією та створенням моментів у останні хвилини.

лук

"Титан-Зоря": І знову цікава риса нашої статистики. На відміну від "Лукасу" у "Титан-Зорі" кінцівка матчу виходить краще, а от починає колектив важко. Що ще цікаво, так це стабільно середній центральний відтинок матчу, кінцівка першого початок другого тайму, тут команда, судячи з діаграми, грає практично без змін…

тит

"СумДУ": На фоні малої кількості забитих м’ячів складно прослідкувати активність команди. Але вже добре помітно, що у перші 10 хвилин голу від студентів чекати вкрай складно. Те саме, але у меншій мірі, стосується й початку другого тайму. Хоча кінцівки таймів сумчани проводять краще…

сум

"Приват": Схожа ситуація і у "Приваті". Хоча тут з початковою фазою матчу справи кращі. Ближче до кінця таймів команда краще реалізовує свої моменти, отже перерва не дуже допомагає Привату. Ще б забивати більше…

прив

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: