Аналіз суддівстка в матчі "Ураган" – "Енергія" 2:5

20 жовтня 18:54
Переглядів: 115
енергія ураган

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих епізодів матчів 5 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» сезону 2017/2018 р. р.       

5 тур

«Ураган» Івано-Франківськ – «Енергія» Львів:

1 тайм, 14 хв.:

Гравець № 29 у зеленій формі, прокинув м’яч і намагаючись оббігти  суперника № 10 у чорній формі падає на паркет. М’яч виходить за межі поля. До вводу м’яча арбітр призупиняє гру і здійснює профілактичні заходи щодо подальшого недопущення проявів симуляції, звертаючи на це увагу усіх учасників поєдинку, що є хорошим прикладом роботи арбітра на упередження проявів неспортивної  поведінки.   

тайм, 17 хв.:

Гравець № 4 у зеленій формі збиває у нерозсудливій манері гравця № 49 у чорній формі, про те команда проти якої порушили правила має очевидно гарну можливість для здійснення перспективної атаки. Застосування «принципу переваги» (з наступною фіксацією «відкладеного» фолу та винесенням попередження (ЖК) порушнику за неспортивну поведінку) у цій ситуації було б оптимальним рішенням.

Натомість, арбітр завчасно зупинив гру, що є не зовсім виправданими діями.

2 тайм, 25 хв.:

Після виходу м’яча за бокову лінію на власній половині майданчику, гравець № 31 у чорній формі, швидко ввів його у гру ударом з бокової лінії біля зони заміни командисуперників. Місце введення очевидно не відповідало точці, де м’яч покинув ігровий майданчик, що є порушенням Правила № 15.  Арбітри повинні зупинити гру і передати право на удар з бокової  лінії гравцям команди суперників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: