Аналіз суддівства у матчі "Волинь" - "Карпати"

20 серпня 10:49
Переглядів: 162
суддя

"Волинь" - "Карпати" 0:2
Головний арбітр - Олександр Іванов

37-я хвилина. Федорчук, отримавши м'яч після вкидання ауту, рухався вздовж ліній штрафного майданчика. Увійшовши в нього, Валерій в боротьбі з Голодюком опинився на газоні. Арбітр зустріч не зупинив.

Сергій Шебек. Цей епізод міг вплинути на хід подій матчу, адже за рахунку 0:0 (підкреслюю), Іванов не призначив справедливий пенальті в ворота "Карпат". Пройшла передача в штрафний майданчик гостей і Голодюк, намагаючись вибити м'яч, вдарив ззаду по нозі Федорчука. Тобто, зіграв не в м'яч, а явно в ногу. І це таке порушення правил, яке карається призначенням одинадцятиметрового удару. Але чомусь Іванов порахував, що порушення не було, хоча арбітр перебував у гарній позиції і все бачив.

Мирослав Ступар. Голодюк, перебуваючи в статичному положенні, вдарив ззаду по ногах Федорчука. Іванов, перебуваючи поруч з епіцентром подій, продовжив гру, нібито порушення правил не було. А рахунок на табло був 0 0. Признач одинадцятиметровий (який, втім, ще потрібно було б реалізувати, але все ж), і все було б по-іншому. Тут результативна помилка арбітра. Я розумію, що "Карпати" грали краще і забили свої два голи, але не можна закривати очі на дії арбітра. Як виявилося, перебування в поблизу від центру епізоду ще не гарантує правильність прийнятих за його підсумками рішень. Іванов на частку секунди втратив пильність і пропустив цей удар, не призначивши справедливий одинадцятиметровий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: