Аналізуємо кількість молодих гравців у 21-му турі змагань другої ліги

27 березня 17:30
Переглядів: 110
рух копина

У першому турі 2017 року у чемпіонаті України серед команд другої ліги на поле вийшло більше двох десятків нових молодих футболістів 1996—1999 років народження. Це та вікова група, яка у 2017-му найбільше цікавить проект Золотий Талант. В запасі лишилося ще 11 гравців 1996—2000 років народження, тому можна казати, що ми побачили віртуальну появу нової команди у другій лізі. І це — ще без участі трьох клубів з Півдня України — "Кристалу", "Жемчужини" та "Реал Фарми", які у 21-му турі з різних причин не зіграли.

Загалом в семи матчах на поле виходили 73 футболісти 1996 року народження та молодші, ще 26 лишилося в запасі  - у сумі це 99 гравців. Четверо з них відзначилися голами — 21-річний Дмитро Махнєв ("Нікополь"), 18-річні Кирило-Ілля Бабак ("Поділля") та Павло Волк ("Іллічівець-2"), а також 17-річний Данило Папук (Іллічівець-2). Двоє останніх стали героями матчу проти Арсенала-Київщини (2:0).

А 19-річний Андрій Лисюк (Іллічівець-2) в тій же зустрічі залишив свої ворота у недоторканості. Те ж саме вдалося зробити ще одному 19-річному воротарю — Дмитру Фастову (Інгулець-2), причому в дебютній грі у другій лізі. А от 18-річний Євген Шкарбан (Арсенал-Київщина) у свій дебют отримав два голи у власні ворота.

Продовжуючи тему дебютів, назвемо решту футболістів, які навесні з’явилися у складах команд та зіграли у першому ж турі 2017 року. Це 21-річні Павло Бесараб та Микита Зубко (обидва — Інгулець-2), 20-річні Артур Авагімян (Іллічівець-2), Роман Гутиря, Олександр Пилиповець (обидва — Арсенал-Київщина), Роман Дитко (Тепловик), Ілля Козяр (Балкани), Юрій Копина (Рух), Владислав Пеліх (Металург), 19-річні Максим Багінський, Володимир Тименко, Владлен Шкуратько (всі — Арсенал-Київщина), Микита Мартиненко (Металург), Владислав Омельченко (Інгулець-2), Євген Проданов, Юрій Сеницький (обидва — Іллічівець-2), 18-річний Руслан Нікулін (Інгулець-2), 17-річні Максим Нагорний (Арсенал-Київщина) та Віталій Радомський (Металург).

Обмежились поки що появою у протоколі матчу, але найближчим часом, мабуть, також зіграють ще 11 футболістів. Це 21-річний Святослав Грабчак (Арсенал-Київщина), 20-річні Владислав Бобров (Кремінь), Назар Гуменюк (Тепловик), Богдан Іванченко (Мир), Руслан Патрик (Арсенал-Київщина), 19-річні Павло Куліш (Мир), Владислав Охрончук (Поділля), Владислав Тимошевський (Інгулець-2), 18-річний Дмитро Бондаренко (Енергія), 17-річний Микита Данильченко (Інгулець-2) та 16-річний Олександр Майко (Поділля).

 

Прес-служба ПФЛ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: