Анастасія Меркушина: "Господи, помилуй мене грішну"

29 січня 21:26
Переглядів: 132
Меркушина

Анастасія Меркушина прокоментувала своє друге місце в індивідуальній гонці на Чемпіонаті Європи:

- Звичайно, я мріяла про такий початку чемпіонату. Чесно кажучи, я дуже переживала напередодні, снилися якісь важкі сни... Я розуміла, що я занадто хочу виступити успішно, але як правило, коли сильно хочеш, дуже рідко виходить. Тому вже побоююсь свого бажання. (Сміється)

- Після того, як два рубежі ти провела з промахами, про що подумала?
- Я подумала: Господи, помилуй мене грішну. Почала дуже сильно, переживати. В принципі, в стійці я завжди більш впевнена, але я знаю, що таке Нове-Мєсто, і наскільки тут небезпечне і важке стрільбище. Мені вже доводилося тут виступати, і раніше стрілянина була не дуже вдалою. Тому ті, хто сьогодні тут бігли вперше, робили багато помилок. Я знала, що якщо нормально підійду до останнього рубежу, то все буде благополучно. Але я ні на що не налаштовувалася, бо знала, як Бог дасть, так воно і буде.

- Будемо сподіватися, що з урахуванням твоїх старань наступні гонки будуть такими ж вдалими.
- Мої старання мало що значили б без зусиль тренерів, федерації, і багатьох людей, які вклали свою працю в цю медаль. Мені дуже допомогло, що мене постійно підтримував Микола Миколайович Зоц. Звичайно, в першу чергу допомогли батьки: і мама, яка постійно дзвонила і переживала за мене, батько, який залишив роботу, щоб бути зі мною поруч. Крім того, хочу сказати спасибі Чернігівському Центру олімпійської підготовки та його керівнику В'ячеславу Деркачу, який направляв гроші для проходження зборів. Я розумію, що в мою підготовку було вкладено дуже багато сил і коштів, і всі разом дало сьогодні такий хороший результат. Але також буду сподіватися проявити себе і на інших стартах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: