Анастасія М’ястковська і Катерина Крива здобули командне золото Кубка світу

16 березня 16:00
Переглядів: 162
Крива

12-13 березня у словенському місті Лашко відбувався Кубок світу з карате, який зібрав більше 500 спортсменів з 40 країн світу. У складі української делегації змагалися 35 спортсменів. Серед них й представники Львівського державного університету фізичної культури. 

Каратистки з України вибороли золото Кубка світу у команді, у її складі виступала студентка 31 групи факультету спорту Анастасія М’ястковська. Після поразки у своїй ваговій категорії -55 кг, Анастасія повністю реабілітувалась у командній категорії, де разом з випускницею нашого вишу Катериною Кривою та одеситкою Анітою Серьогіною завоювала золоту медаль.

Українки почергово здолали суперниць з Македонії (1:0), Великобританії (2:0), Словенії (2:0) і Косово (1:1) та дійшли до фіналу змагань, де у принциповому протистоянні отримали перемогу над фіналістами останнього чемпіонату Європи командою з Росії (1:1).

Успішно виступили й випускниці ЛДУФК, члени збірної команди України, Крива Катерина (-50 кг.) та Камінська Ірина (-68 кг.) які у своїх категоріях вибороли бронзові нагороди.

У загальнокомандному заліку українська команда посіла 1 місце, а в індивідуальних категоріях увійшла у чільну десятку команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: