Анатолій Коньков: "Перед нашим футболом стоять амбіційні цілі"

09 квітня 16:30
Переглядів: 57
Коньков

У Будинку футболу компанія аdidas спільно з Федерацією футболу України представили нову ігрову форму національної збірної команди України з футболу. Перед офіційною презентацією ігрової форми з вітальним словом виступив президент Федерації футболу України Анатолій Коньков.

Анатолій Коньков: "З компанією adidas нас пов’язує багаторічне співробітництво. Я задоволений, що ми маємо справу з партнером  зі світовим ім’я та досвідом роботи.

Перед нашим футболом стоять амбіційні цілі, і ми готові обговорювати з adidas шляхи їх реалізації. Для Федерації футболу України дуже важливо, щоб поруч знаходились ті люди та компанії, які дивляться в одному напрямку з нею. Цей напрямок відомий всім − підвищення рівня національного футболу. Саме таким є наш друг і партнер - компанія adidas. Разом з нашим партнером «УФІ», я впевнений, що ми досягнемо великих успіхів.

Я хочу ще раз підкреслити те, що ФФУ та «УФІ» протягом багатьох років плідно співпрацюють з компанією adidas. Маю надію, що й надалі ця компанія допомагатиме нашій національній збірній вирішувати усі завдання і цілі на найвищому рівні".  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: