Анатолій Коньков: "Слова Дедишина обов'язково розгляне Комітет етики та чесної гри"

02 жовтня 11:40
Переглядів: 116
коньков

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков прокоментував заяву генерального директора «Карпат» Ігоря Дедишина про корупцію в головному футбольному органі країни.

«Я до подібних висловлювань ставлюся скептично. Це просто безпідставні образи, які бачить вся країна. Відверто кажучи, це не красить львівського функціонера. До того ж ще й прямі звинувачення, без наведення будь-яких фактів. Що заважало йому паралельно із звинуваченнями, пред'явити вагомі докази? І зараз пану Дедишин не вдалося вже просто струснути повітря. Його слова обов'язково розгляне Комітет етики та чесної гри. Я, як президент гарантую, що процедура розгляду буде витримана, і я це буду тримати на особистому контролі. Якщо є порушення, то буде справедливе покарання, незалежно від статусу, займаної посади, місця роботи та впливу.

Зараз, як ніколи раніше, не час для огульних заяв. Я завжди був і буду на стороні закону. Люди, які порушують його, повинні максимально жорстко за це відповісти. В свою чергу, буду робити все, щоб ніхто не дозволяв собі поливати брудом структуру, яку я очолюю, і її співробітників», - сказав Коньков.

Нагадаємо, раніше «Карпати» виступили зі звинуваченням ФФУ в корупції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: