Анатолій Кучинський: "Це футбол, ми маємо його любити таким, яким він є"

15 вересня 17:27
Переглядів: 206
Кучинський

У грі проти франківського “Прикарпаття” півзахисник ФК “Львів” Анатолій Кучинський порвав хрестоподібні зв’язки. Нещодавно Анатолію провели операцію в Києві, попереду його чекає довгий процес відновлення. Інформаційна служба ФК “Львів” поспілкувалась із футболістом:

– Анатолій, як твоє здоров’я? Як почуваєшся?

– Здоров’я могло бути і краще… Зараз перебуваю в лікарні у Києві. Минулої середи була операція, пройшла вона успішно, а потім пішло ускладнення. Пішла реакція на препарат, а далі ланцюгом… Але вже краще. Сподіваюся, що скоро все закінчиться.

– Можна сказати, що ти впав на рівному місці…

– Ця травма завжди на рівному місці. Це футбол, ми маємо його любити таким, яким він є.

– У тебе досить оптимістичний настрій!

– Загалом по житті я оптиміст, завжди ним був, але зараз було складно. Нещодавно лише прийшов до себе і почав знову раціонально мислити. Насправді, це безсонні дні і ночі та шалений біль.

– Клуб повністю оплачує лікування?

– Поки так. Сподіваюся, що і далі буде підтримка.

– Хто тобі допомагає стати на ноги?

– Мені допомагає вся родина. Кожного дня до мене приїжджає бабуся, батьки і моя наречена. Вона зі мною проводить дуже багато часу. Їхня підтримка неймовірна.

– Коли вже випишуть з лікарні?

– Я мав виписатися ще 4 дні тому. Але, так як пішло ускладення, то зараз ніхто цього не може сказати. Через 2 тижні після операції знімуть гіпс, а далі все поступово: згинати ногу, потім ходити і так далі.

– За командою сумуєш? Дивився поєдинок зі “Скалою”?

– Звичайно, сумую, дуже і дуже … І, звичайно, що дивився. В кінці матчу змусили понервувати. Я буду дивитись всі матчі команди. Буду завзято працювати, щоб після відпустки вже повноцінно грати та бути повністю готовим до продовження сезону!

– Бажаємо тобі терпіння та швидкого відновлення. Чекаємо твого виходу на поле!

– Дякую.


Інформаційна служба ФК “Львів”
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: