Анатолій Куцев: "Гадаю, самі гравці відчули, що з цією командою можна грати і перемагати"

26 жовтня 12:41
Переглядів: 57
Анатолій Куцев

По завершенню матчу проти збірної Італії, наставник жіночої української збірної Анатолій Куцев прокоментував результат сьогоднішньої зустрічі.

- Анатолій Миколайович, проаналізуйте сьогоднішню гру, що вийшло, а що ні у нашої команди?

- Відразу після гри, я подякував своїм гравцям, за ту роботу яку вони сьогодні зробили, за той характер, який проявили на полі. Ми сьогодні грали з дуже хорошою і сильною збірною, яка, як я вже казав, не пропустила ні одного європейського чи світового форуму. Я сьогодні побачив, що моя команда здатна грати з найсильнішими збірними Європи. Команда йде на правильному шляху, група молодих гравців, які влились в команду достойно виглядають і прогресують – це майбутнє нашої збірної. Гравці, що мають більший досвід також намагаються ні в чому не поступатись, тому той баланс, який на сьогодні є – досвіду і молодості, він дає вже результат. А перспективи у цієї збірної гарні.

- Після приголомшливих голів на початку першого тайму і в кінці, що сказали у перерві матчу своїм гравцям?

- Я навіть на цьому не акцентував увагу. Я їм вказав на те, щоб вони не розкривались, так як є ще другий матч, тобто щоб надійно зіграли в захисті. Цим вони ще раз доказали, що вони команда з хорошим характером. Після таких пропущених м’ячів, можна було розклеїтись і відчути невпевненість у своїх силах. Другий тайм дівчата провели зібрано і не дали відзначитись італійкам.

- Прокоментуйте ситуацію в кінці матчу з заміною Яковишин? Там сталося не порозуміння?

- Кумедний момент вийшов. В картці, яку ми дали на заміну, був вказаний 14 номер – Овдійчук. По незрозумілій нам обставинні, резервний арбітр побачивши 14 номер, вирішив висвітити на табло 10. Ми почали в неї запитувати, а вона пояснила, що спитала у нашого гравця: «Кого ти міняєш?». Я думаю, що десь нестача професіоналізму резервного рефері, посприяла тому, що Яковишин отримала жовту картку ні за що. Але це вже історія.

- Тепер все вирішуватиметься у Львові…

- Так. Ми забили гол на виїзді. Але не це головне. Команда показала, що сьогодні нам під силу проходити італійців і досягати позитивного результату. Гадаю, самі гравці відчули, що з цією командою можна грати і перемагати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: