Анатолій Куцев: "Італію можна перемагати і проходити далі"

29 жовтня 14:09
Переглядів: 139
Анатолій Куцев

Головний тренер національної жіночої збірної України з футболу Анатолій Куцев, напередодні сьогоднішнього матчу-відповіді раунду плей-оф ЧС-2015 проти італійок, що розпочнеться на «Арені Львів» о 18:00, розповів про підготовку команди.

– Анатолію Миколайовичу, гравці збірної розповідали, що після тривалого перельоту Ви дозволили їм трохи перепочити, давали менші навантаження, розкажіть, як проходить підготовка?

– Хочу вам сказати, що нас чудово приймають у Львові. Живемо у прекрасному готелі, тут гарна паркова зона. Найкращі умови для відновлення – спокійні прогулянки містом. А тренувальний процес? Відбірковий цикл завершується, а загалом з ним йде до завершення футбольний рік, тому фізично когось готувати вже не актуально. Головне – підтримати рівень фізичного стану перед важливою грою, яка буде у нас завтра.

– Які висновки зробили після першого матчу в Італії? Команда побачила, що італійок можна перемагати, що сказали своїм гравцям?

– Гравці в нас професіонали, і всі прекрасно розуміють, що той результат, який ми досягли в Італії, плюс забитий м’яч на виїзді, мабуть найоптимальніший результат, про який можна було мріяти проти такого сильного суперника, як збірна Італії. Можна боротися за перемогу, гравці це розуміють. Цю команду можна перемагати, і проходити далі.

– Скажіть чи всі гравці готові до завтрашньої гри, травм немає?

– Слава Богу серйозних ушкоджень нема. Зрозуміло, що Апанащенко заліковує травму. Після першого матчу у неї було ушкодження. Вона ледь заміну не попросила, але на морально-вольових якостях дограла до кінця. Лікарі роблять все можливе, аби до завтрашньої гри вона була повністю готовою. Бойченко також грала у першому матчі з мікротравмою, але вже зараз почуває себе краще. На жаль, на Лишафай ми не можемо розраховувати. Позитивної динаміки в неї нема. Швидше за все, для неї цей футбольний рік вже завершений.

Додамо, що після завершення прес-конференції головного тренера, відбулося відкрите тренування української збірної на «Арені Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: