Анатолій Куцев: "Ми у Львові неначе вдома"

13 червня 20:23
Переглядів: 350
куцев

Наставник жіночої національної команди України Анатолій Куцев, одразу після прибуття на стадіон «Львів Арена» погодився на розмову з журналістами. Як відомо, саме у місті Лева українки зіграють найближчі два матчі кваліфікації до ЧС-2015 зі командами Чорногорії і Англії.

- До цього часу наші футболістки виступали лише на закордонних стадіонах і після чотирьох виїзних поєдинків, ми повернулися на свою домашню арену, якою зараз вважаємо львівський красень-стадіон, - взяв слово наставник українок. - Від побаченого тут голова може закрутитися. Все гарно і компактно…

- Пане тренере ситуація на сході України неспокійна. Трапляється, що тамтешні громадяни страшенно бояться Львова, а його мешканців інакше, як бандерівцями і фашистами не називають…

- Прикро мені за тих людей, які таке говорять. Але відповім тим боягузам: «Такими доброзичливими людьми, які проживають не тільки у Львові, але на заході України треба гордитися, а не боятися їх». Наш персонал на кожному кроці відчуває увагу і турботу львів’ян. Довкола доброзичливі люди і завжди готові поспішити з допомогою. Так, ще раз треба сказати, що не варто боятися того, кого насправді не має. А до найближчих ігор готуємося спокійно.

- Чого очікуєте від матчів з чорногорками і англійками?

- Хочеться вірити, що з підтримкою львівських вболівальників, яких я дуже шаную, наша команда досягне перемог. Самі ж знаєте, як зараз нашій країні необхідні перемоги. Нехай наші і будуть маленькими, але саме від них мужнітиме наша країна.

- Ваші підопічні трохи розгубили очок.

- А тепер черга за суперниками…

- Дивлячись на турнірну таблицю стає зрозумілим, що гру проти Чорногорії можна вважати прохідною…

- Я б не був так категоричним. Хоча дійсно, що Чорногорія не найсильніший суперник. Але! Зараз усі команди навчилися добре грати у футбол. Навіть серед чоловіків завідомо сильніший програє. Подібна ситуація і у жіночому футболі. Ось закінчиться матч, а хочеться вірити, що на нашу користь, тоді й можна говорити про щось. А поки команди в роздягальнях волію утриматись від прогнозів.

- Англія – фаворит?

- На даний момент так, а як буде далі подивимось. Адже ми не даремно приїхали у Львів. Тож надіємось на вашу підтримку. І було б просто чудово, якби завтра усі місця на цьому стадіоні були зайняті вболівальниками.

- За результат хвилюєтесь?

- І за нього, і за команду, і за державу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: