Анатолій Куцев: "Приємно було бачити, що гравці підійшли до цього матчу дуже серйозно"

15 червня 09:26
Переглядів: 338
Анатолій Куцев

По завершенню матчу жіночих збірних України та Чорногорії головні тренери команд провели традиційні післяматчеві прес-конференції. Першими до представників ЗМІ вийшов наставник «синьо-жовтих» - Анатолій Куцев.

- Безперечно, ми добре налаштували дівчат на цей матч. Так, основним завданням цієї гри було перемогти суперника, аби в хорошому настрої підійти до матчу з Англією. Мене задовольнила сьогоднішня зарядженість дівчат на таку гру. Окремі футболістки дещо перехвилювались і в перші пів години не знаходили спільної мови з партнерками. Але я бачив, що вони переважали свого суперника. Через пів години матчу це показали гра і рахунок. Львівська арена просто чудова. Були вболівальники, які постійно підтримували нашу команду. Сьогоднішній матч для нас став своєрідною репетицією перед поєдинком з англійками. Та найголовніше що дівчата відчули ту впевненість, яка повинна їм допомогти 19 червня.

- Стадіон був переповненим. Чи сподіваєтесь на більшу кількість, коли прибуде Англія?

- На установці я сказав дівчатам, що сьогоднішньою своєю гарною та хорошим результатом ми повернемо інтригу і глядачів на стадіон. Сподіваюся, що сьогоднішній результат це - хороша реклама для усіх. Хоча нинішні вболівальникам ми також вдячні за підтримку.

- Чи маєте Ви вже рецепт перемоги над Англією?

- (Задумавшись на мить) Якби було так просто знаходити відповідні рецепти одразу, то навіть жити було б легше. Приходьте на стадіон і разом отримаємо відповідь.


Зоран Мійович, тренер Чорногорії: «Українкам бажаю удачі»!

«Спершу бажаю Україні швидко вийти з цих політичних проблем, які нині турбують вашу країну. Розумію, що цей успіх для вашої країни сьогодні дуже важливий. Вітаю українську команду з перемогою. Ми довго трималися і якби не дощ і атаки вашої команди то результат не був би таким, яке світилось на табло. Адже ми - молода команда. До речі, минуло два роки як ми створили цю команду. Отож вчимося і набираємося досвіду. Не зважаючи на таку гру я у піднятому настрої. Тому, що ми в особі української Федерації футболу знайшли хорошого друга, у якого є чому вчитися. Відзначу й високий рівень організації та проведення матчу».

- З яким настроєм полишаєте Львів і Україну в цілому?

- Як самі бачите з хорошим. Сьогодні ви святкуєте, завтра ми будемо перемагати. Принагідно через дискваліфікації я не зміг виставити на гру п’ятьох ведучих гравців. Зіграємо з Туреччиною у бойовому складі і, хочеться вірити переможемо. Ще раз усім дякую і за можливість зіграти на такому гарному стадіоні.

- Україна чи Уельс більше заслуговують на друге місце?

- (Сміючись) Сильніший! Дівчата з Уельсу демонструють силовий футбол. Українки – технічний. Саме такий футбол мені й подобається. Отож українкам бажаю удачі в наступних матчах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: