Анатолій Куцев: "Тепер необхідно брати максимум очок"

19 червня 23:27
Переглядів: 301
Анатолій Куцев

Тренер жіночої національної команди прибув на прес-конференцію у дещо пригніченому стані. Адже його підопічні не перемогли.

- Вітаю команду Англії з виходом на до фінальної частини ЧС-2015, який відбудеться в Канаді, - розпочав свє спілкування наставник. Це одна з сильніших команд світу. Ми знали силу цієї команди, але англійок ми не боялися. Був план на гру, але після двох пропущених голів стало непросто повернути дівчат на правильну дорогу. Добре, що провели дуже сильний другий тайм. Я їм подякував за цю гру. Тепер перед нами мета: «Брати максимум очок в останніх 4-х матчах».

- У яких містах українки проведуть заключні матчі?

- З білорусками граємо в Києві. Це уже вирішено. Проти Уельсу і Туреччини зіграємо у Львові. Ще раз мушу наголосити, що Львів надзвичайно доброзичливий не тільки для нашої команди. Будь моя воля, то ми би тут грали, але життя диктує свої умови.

- Чи можна сказати, що не Англія виграла, а ми програли?

- На мою думку, закономірним результатом була б нічия. Гравці на полі залишили, можна сказати, всі сили, але цього для перемоги виявилося не достатньо. Силу і клас англійок видно неозброєним оком. У багатьох моментах вони були сильніші. Ми тільки мріємо про таку гру. Можливо досягнемо такого рівня за кілька років. Важливо, щоб росли футболістки. Сьогодні у нашої команди своє обличчя. Це технічна гра, контроль м’яча і швидкі краї. Від цієї тактики не збираємось відходити.

- Які цілі ставите на останні чотири поєдинки?

- Для виходу в плей-офф нам необхідно тільки перемагати і не бути залежаними від суперниць.

- Чи є надія на білорусок, яким уже нічого не світить?

(І тут тренер засміявся). Ви знаєте, що таке «наші». Від них маємо одні проблеми. Білорусія буде грати, а ми боротися за свою перемогу. Так само буде й у поєдинках з Туреччиною і Уельсом. Задля цього віддамо всі сили і вміння.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: