Анатолій Куцев: "У всіх дівчат очі горять, всі рвуться в бій"

16 вересня 23:13
Переглядів: 174
куцев

Напередодні відповідального матчу проти збірної Уельсу головний тренер національної жіночої України Анатолій Куцев поділився з прес-службою ФФУ про підготовку команди.

- Анатолій Миколайович, розкажіть будь-ласка про процес підготовки команди, у перерві між матчами проти Туреччини та Уельсу? Який фізичний стан наших дівчат перед вирішальним двобоєм?

- Дворічний відбірковий цикл підходить до свого завершення. Завтра у нас буде остання гра в групі, і волею долі, для нас вона є однією з вирішальних у цьому циклі. Тому, про якийсь настрій говорити не приходиться. У дівчат очі горять, всі рвуться в бій. Це видно навіть неозброєним оком. Мені, як тренеру видно, що в них дуже хороша внутрішня мотивація. Наприклад, на вчорашньому тренуванні мені навіть хотілось зупиняти гравців, щоб поберегли себе, іноді емоції в них б’ють через край. На жаль, вчора на тренуванні наша команда зазнала втрат - Марина Масальська, у простому епізоді відчула біль в коліні, а вже сьогодні їй зробили МРТ, виявилось, що в неї розрив меніска.

- До цієї втрати, після матчу проти Туреччини, додалась ще дискваліфікована Ірина Василюк, знайшли їй заміну?

- Ми в тому матчі одразу випустили замість Василюк Дарію Кравець, і плануємо випустити її також в завтрашньому матчі. Ми маємо інші повноцінні заміни. З Туреччиною провели вдалі заміни, гравець, що вийшов на заміну відзначився черговим хет-триком. Головне, щоб вони були психологічно готові до гри.

- Рахунок 8:0 проти Туреччини не розслабить наших дівчат?

- Ми всі дорослі люди, і дівчата самі розуміють силу однієї та іншої команди. Вони знають, що завтра буде геть інша гра, в якій треба тільки перемогти.

Нагадаємо, що матч Україна – Уельс відбудеться 17 вересня на «Арені Львів» о 16:00. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: