Анатолій Куцев: "Збірна України продемонструвала якісний футбол"

13 вересня 22:50
Переглядів: 121
Анатолій Куцев

Головний тренер національної жіночої збірної команди України Анатолій Куцев прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі відбіркового циклу КС-2015 над командою Туреччини із рахунком 8:0.

- Важко давати оцінку матчу, коли такий великий рахунок на табло. Порадував настрій гравців на гру. Хоча на такому стадіоні з іншим настроєм нереально грати у футбол. Вдячний за ставлення гравців до цього матчу, до цього суперника. Вони продемонстрували якісний футбол, створили багато моментів, були хороші переходи від захисту в атаку. Тепер необхідно готуватися до матчу з Уельсом. На жаль, ми втратили таких важливих гравців нашої команди, як Зварич, Апанащенко і Василюк, котра не зможе нам допомогти у грі з Уельсом через отриману жовту картку.

- Ви мали розмову із командою у перерві, у зв’язку із тим, що збірна Туреччини вдало нав’язувала боротьбу у центрі поля у першому таймі?

- Насправді, це футбольна аксіома. Суперники, які поступаються у класі гравцям, борються до першого забитого голу. Стояло завдання перед збірною – забити гол, щоб розпочалася зовсім інша гра. Говорити команді було нічого, результат був справою часу.

- Багато гравців української збірної виступають у російських клубах… Чи впливає цей факт на збірну, у зв’язку із зіпсованими в останній час відносинами з нашим північним сусідом?

- Події, які Україна пережила в останні місяці у відносинах із Росією, перевернули психологію багатьох людей, у тому числі і мене. Гравці - не виняток. Слава Богу, що у Росії клуби йдуть на контакт та демонструють професійне ставлення.

- З чим була пов’язана заміна Бойченко у середині другого тайму?

- Бойченко та Овдійчук перебували «на картках», тому не було сенсу ризикувати цими гравцями напередодні важливої зустрічі зі збірною Уельсу.

- Що можете сказати про свого наступного суперника у кваліфікації КС-2015?

- Збірна Уельсу – швидкісна команда, яка має у своєму складі багато кваліфікованих футболісток. Буде складна гра. Радий, що сьогодні було багато забитих м’ячів, оскільки у плані психології гравці підійдуть до матчу впевненими у своїх силах. Ми нікого не боїмося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: