Анатолій Попов: "Бажано зберегти 16 клубів"

29 березня 23:24
Переглядів: 218
попов

Що думають про наслідки нинішніх подій можновладці нашого футболу, вдалося дізнатися з вуст першого віце-президента української федерації Анатолія Попова.
 
- Анатолію Володимировичу, у разі відходу з чемпіонату України ще двох боєздатних команд переформатування турніру, мабуть, стане неминучим?

- З урахуванням наявної інфраструктури клубів, які лідирують сьогодні в першій лізі, а також їх фінансового положення, домогтися оптимального кількісного складу Прем'єр-ліги в 16 команд буде дуже складно. Але прошу не сприймати мої слова як остаточний вердикт, я просто міркую, виходячи з наявних на сьогоднішній день даних. Я у вівторок розмовляв з Сергієм Задираном, відповідальним працівником ФФУ, який займається ліцензуванням ФК, ми ще раз обговорили ситуацію. Положення дуже складне. Хотілося б, щоб воно покращилося. Бажано зберегти 16 клубів, але це буде важко.
 
Тому у нас вже розроблені різні варіанти скорочення. Вони будуть обговорюватися в профільних комітетах ближче до закінчення сезону. Потім спільно з ПЛ ми представимо ці проекти власникам ФК, які приймуть своє рішення. А стверджувати остаточний варіант буде Виконком ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: