Анатолій Попов: "Борг "Карпат" - 16 мільйонів гривень"

06 жовтня 09:45
Переглядів: 129
Попов

Перший віце-президент ФФУ - про слова Ігоря Дедишина.

"Була гучна заява, названі прізвища. Слово не горобець. Процес пройшов. Я думаю, багато хто, в тому числі і я, зустрінуться з паном Дедишин в судах. Були такі натяки, що наші суди корумповані,  "рука руку миють" - не подобаються наші суди, підемо в європейські. І крапка буде поставлена".

"Борги "Карпат"? Людина підписував усі документи, людина брала на себе відповідальність. На сьогоднішній день 16 мільйонів гривень борги футболістам і тренерам. У всіх клубах УПЛ, першої та другої ліги немає таких боргів. Один клуб випереджає весь професійний футбол в цьому плані. Це не секретні цифри".

"Карпатам" більше всіх йшли назустріч. Ми вмовляли футболістів, говорили, що у "Карпат" складне становище. Просили футболістів зменшити апетити. Робили все, щоб переконати футболістів не йти на різкі кроки".

"Пан Дедишин, м'яко кажучи, кривить душею і дезінформує громадськість. Він всі претензії пред'являє ФФУ. Але винен повністю клуб в особі Дедишина. Клуб брав на себе зобов'язання і їх не виконав", - підкреслив Попов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: