Анатолій Попов: "Карпатам" може загрожувати пониження в класі"

07 жовтня 09:05
Переглядів: 143
попов

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов в ефірі програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» відповів на звинувачення генерального директора «Карпат» Ігоря Дедишина в корупції. 

- Була гучна заява, названі прізвища. Є певні процедури, які я, як функціонер повинен дотримуватися. Я написав відповідну заяву в Комітет з етики та чесної гри. Далі буде розгляд справи, засідання КДК, який і винесе своє рішення. Сьогодні розпочався дуже різкий процес, я навіть очікував більш різкої атаки з боку Дедишина. Зараз питання стоїть про «можливу корупцію», раніше це питання стояло ствердно і без припущень. Однак, слово не горобець. Процес пішов. Я думаю багато хто, в тому числі і я, зустрінуться з генеральним директором «Карпат» в судах. Були такі натяки, що наші суди корумповані. «Рука руку миє». Не подобаються наші суди, підемо в європейські. І крапка буде поставлена. Одна людина з усією ФФУ зробив імперію зла, було вилито багато бруду на нинішній і попередній склад. 

- На вашу думку, яка мета таких заяв? 

- Шукайте кому це вигідно. Людина підписував усі документи, людина брала на себе відповідальність. На сьогоднішній день близько 16 мільйонів гривень боргів футболістам і тренерам. У всіх клубах УПЛ, Першої та Другої ліги немає таких боргів. Один клуб випереджає весь професійний футбол в цьому плані. Це не секретні цифри. 

- ФФУ давала львівським «Карпатам» вирішити проблеми і з заборгованістю перед футболістами без суду? 

- Їм більше всіх йшли назустріч. Ми вмовляли футболістів, говорили, що у «Карпат» утруднення. Просили футболістів зменшити апетити. Робили все, щоб переконати футболістів не йти на різкі кроки. 

- Ви можете надати докази, що підтверджують правдивість Ваших слів? 

- Кожне моє слово підтверджують документи. Весь пакет документів готовий надати ЗМІ. Пан Дедишин, м'яко кажучи, кривить душею і дезінформує громадськість. Він все претензії пред'являє ФФУ, але винен саме клуб в особі Дедишина. Клуб брав на себе зобов'язання, які не виконав. 

- На Ваш погляд, чим закінчиться цей скандал? Знову Лозанна? 

- Лозаннський суд в даному випадку не найстрашніше. Винуватцями всіх проблем, що склалися у львівських «Карпатах», хочуть зробити Федерацію футболу. Сьогодні з клубу зняли 3 очки. Далі, якщо вони не заплатять, будуть серйозні санкції: зняття 6, потім 9 очок, аж до пониження в Першу лігу. 

- З приводу кримінальної справи, про яку заявив Дедишин в ефірі нашої програми - це правда чи ні? 

- Якщо людина говорить такі речі, то він повинен відповідати за свої слова. Я відповім: це блеф і дурня!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: