Анатолій Попов: "Коньков став нікчемним керівником"

13 березня 12:20
Переглядів: 140
попов

Віце-президент ФФУ Анатолій Попов розповів про свій конфлікт з Анатолієм Коньковим і способи його вирішення.

"Конфлікт з Коньковим? З мого боку - я б не називав це війною, а з боку Конькова - це потрібно його запитати. Поштовхом до цього стала публікація певних документів, де президент федерації виглядає не зовсім красиво.

У цій історії крапку повинен поставити Виконком ФФУ. Він відбудеться в четвер. На порядку денному розгляд моєї заяви, в якій я запропонував провести аудит нашої діяльності і за підсумками аудиту винести рішення. Якщо будуть порушення з мого боку - я відразу піду у відставку, компенсую все і піду з футболу. Так само я пропонував вчинити і Конькову.

Яким повинен бути президент ФФУ? Багато було розмов навколо цієї теми ще 1,5 роки тому, коли на вибори йшов Коньков. Я тоді був його активним прихильником, допомагав йому писати програму і щиро вважав, що футболіст з хорошим футбольним минулим може добре керувати федерацією. Я захищав його недосвідченість в менеджменті, наводячи приклад Платіні. Але я помилився. Хороший футболіст сьогодні став нікчемним керівником.

У майбутньому потрібно дуже обережно ставитися до цього питання і не можна, щоб люди, не маючи хорошого організаційного досвіду, обиралися на цей пост. Потрібно, щоб був конкурс, боротьба ідей і серед кращих вибрати кращого, незалежно від того, грав він у футбол, чи ні", - вважає Попов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: