Анатолій Попов: "Сподіваюся, що дискваліфікація "Арени-Львів" буде лише умовною"

16 жовтня 23:28
Переглядів: 449
попов

З’явилась перша реакція від УЄФА на порушення вболівальниками порядку на «Арені Львів» під час поєдинку відбору до ЄВРО-2016 між збірними України та Македонії.

У середу у Федерації футболу України отримали лист про початок дисциплінарного провадження, про це канал «Футбол 1» повідомив перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов. 

Нагадаємо, наприкінці матчу через вибух піротехнічного засобу арбітр зупинив гру на три хвилини. Як виявилось - це було не єдине зафіксоване порушення:

-  Представниками УЄФА на цьому матчі були зареєстровані наступні порушення: расистську поведінку на трибунах, вболівальники, які вибігали на поле, використання піротехнічних засобів та лазерних вказівок. Крім того, зафіксовані проблеми з організацією матчів - заблоковані входи на стадіон, а також продаж алкоголю під час поєдинку. 

Тим не менш, я сподіваюся, що якщо дискваліфікація «Арени-Львів»  і послідує, то вона буде лише умовною. Хоча, звичайно, список порушень досить серйозний і спрогнозувати рішення КДК УЄФА я не візьмуся. Поки наша задача полягає в тому, щоб протягом шести днів надати УЄФА пояснення того, що трапилося і аргументи, які змогли б посприяти винесенню найбільш м'якого вердикту, який тільки можливий в даній ситуації , - сказав Попов в ефірі телеканалу «Футбол 1».

Остаточне рішення щодо санкцій для «Арени-Львів» контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА ухвалить на своєму засіданні 13-го листопада. І це вже не вперше стадіон у Львові може постраждати, минулого року ФІФА заборонила проводити там матчі відбору на Чемпіонат Світу 2018 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: