Анатолій Попов: "Згодні подати з Даниловим у відставку, якщо аудит виявить порушення"

12 березня 13:45
Переглядів: 273
попов

Віце-президент федерації футболу України Анатолій Попов заявив, що він наполіг на проведенні позачергового конгресу ФФУ.

"Переді мною зараз лежить повістка дня майбутнього Виконкому ФФУ. У ній є кілька цікавих питань, що стосуються ситуації, що склалася: про силове захоплення приміщення ФФУ (доповідач - Коньков); про заяву першого віце-президента ФФУ Попова щодо проведення незалежного фінансового аудиту діяльності президента ФФУ Конькова і самого Попова (доповідач - Попов); про створення комісії для перевірки діяльності прем'єр-ліги із залученням представників клубів та футбольної громадськості (доповідач - Коньков).

Що стосується ситуації, що склалася, позавчора мені зателефонував президент прем'єр-ліги Віталій Данилов, і сказав, що він повністю підтримує мою вимога щодо аудиту.

Більше того, у зв'язку з обвинуваченням Конькова, які прозвучали на його адресу, він також вимагатиме аудиту і своєї діяльності на посту віце-президента ФФУ.

Данилов готовий заплатити своїми особистими коштами за проведення аудиту. У разі, якщо аудит підтвердить порушення з боку Данилова, він також, як і я, готовий піти у відставку. Більше того, він готовий повернути всі гроші і дати згоду на те, щоб більше ніколи не працювати в сфері футболу. Ще у Данилова є вимоги, щоб подібним чином вчинив і Коньков, якщо порушення з його боку підтвердяться аудитом.

Також Коньков в такому випадку повинен повернути всі гроші, які він незаконно присвоїв", - сказав Попов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: