Анатолій Ревуцький: "Треба забути про 42 голоси, які мав Павелко"

15 лютого 15:56
Переглядів: 124
Анатолій Ревуцький

За крісло президента Федерації футболу України поборються троє претендентів - Андрій Павелко, Ярослав Грисьо та Ігор Коломойський. Про передвиборчу футбольні розклади кореспонденту "Експресу" розповів голова асоціації "Футбол-Захід", яка є колективним членом ФФУ, Анатолій Ревуцький.

- Чим пояснити бажання боса "Дніпра" балотуватися на виборах?

-  Недавно я почув припущення, що Коломойський - людина творча і просто захотів розвеселити сумні вибори. Мовляв. футбольна еліта робила ставку на Павелка, нардепа від партії Порошенка, і це пахнуло "совдепією" - коли голосували одноголосно. Я ніколи не повірю, що бізнесмен рівня Коломойського може бути "творчою людиною".Він відвертий прагматик, який пішов на вибори не веселити людей, а перемагати. Він все продумав і все проаналізував.

- Як Коломойський керуватиме футболом, якщо він нині опікується "Дніпром"? Хіба це чесно?

- Так, Коломойський здатний дистанціюватися від "Дніпра".Але він не захоче постійно слухати про конфлікт інтересів. Тому полишить "Дніпро". Скоріше за все, віддасть клуб у надійні руки.

- Хто на Вашу думку фаворит у виборчих перегонах?

- Треба забути про 42 голоси, які мав Павелко. Коли перші десять колективних членів підтримали цього кандидата, то інші також підписалися за Павелка, щоб не потрапити в немилість до майбутнього президента ФФУ. Вони відчували, що серйознішої альтернативи не було. А тепер вона з'явилася.

Якщо Коломойський увімкне потужну агітаційну машину, то шанси вирівняються. Ну і Павелко не здасться, адже він має фахову команду і нині тимчасово керує федерацією. Хай там як, але український футбол аж ніяк не програє. Бо за правління Конькова у футболі були цілковитий безлад і катастрофа.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: