Андріан Бабич: "Тренер як в воду дивився, сказавши перед матчем, що я в цій грі заб’ю!"

23 жовтня 16:23
Переглядів: 94
Андріан Бабич

Оборонець ФК «Тернопіль», автор переможного м’яча у ворота МФК «Миколаїв» Андріан Бабич на прохання клубної прес-служби розповів, як здобувалася перемога та про свій дебютний гол у футболці муніципалів.

– За рахунок чого, після програшного першого тайму, вдалося переламати хід гри 

– Найперше, за рахунок бійцівських якостей нашої команди. Ми виходили на поле тільки перемогти! І віддали всі сили заради цієї перемоги.

– Твій гол приніс ФК «Тернопіль» три очки. Пригадай, як він забивався?

– Після атаки флангом, суперники відбили м'яч і я на підборі зіграв. Пробивав у дальній кут. Вся команда приклала зусилля для цього взяття воріт. Дякую партнерам по команді!

– Здебільшого ти граєш на позиції лівого оборонця. Гравці твого амплуа зрідка забивають голи?Тобі це вдалося. Це була тренерська установка підключатися до атакувальних дій команди, чи все вийшло спонтанно?

– Це була тренерська настанова бити з далекої дистанції. Тренер як в воду дивився, сказавши перед матчем, що я в цій грі заб’ю! У нас хороша команда і бійцівський колектив на чолі із тренером Василем Олександровичем Матвійківим. Я надіюсь і впевнений, що в нас у майбутньому ще багато перемог!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: