Андрій Баль: "Для Іспанії та Португалії нічого не втрачено"

18 червня 21:58
Переглядів: 166
баль

Стаття розміщена в рамках блогу : Чемпіонат світу з футболу 2014 у Бразилії

Учасник чемпіонатів світу 1982 і 1986 років, вихованець львівського футболу поділився враженням про старт чемпіонату світу, а також назвав збірні, від яких варто чекати сюрпризи

- Поки чемпіонат виглядає на одному диханні: для вболівальників багато цікавих матчів, а для фахівців - їжі для роздумів, - зазначив Баль. - Не можу сказати, що мене хтось особливо здивував. Звичайно, ніхто не чекав, що Іспанія почне турнір з розгромної поразки від Голландії. Але висновки, проте, робити рано. Вважаю, що ні для іспанців, ні для португальців ще нічого не втрачено.

Що стосується Бразилії, яку вважають одним з головних фаворитів турніру, то поки господарі не демонструють яскравої гри. Але титули виграє не та збірна, яка яскравіше за всіх грає в груповому турнірі, а та, яка виходить на пік до стадії плей-офф.

Практично впевнений, що сюрпризи на чемпіонаті обов'язково будуть. Поки трохи в тіні знаходяться африканські збірні, але їх рано списувати з рахунків. З Центральної Америки та Азії, думаю, теж хтось повинен пробитися в плей-офф. З Європи можуть далеко зайти бельгійці, у яких підібралося дуже сильне покоління гравців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: