Андрій Баль: "Збірна України зараз в хорошому стані"

06 березня 15:05
Переглядів: 66
баль

Екс-тренер збірної України з футболу Андрій Баль поділився враженнями від спарингу "синьо-жовтих" із командою США (2:0). 

- Були і хороші, позитивні моменти в грі нашої команди, і епізоди, коли гра пропадала, - каже Андрій Михайлович. – Але тут усе зрозуміло, хлопці після тривалої паузи у виступах, вони ще не набрали оптимальних кондицій. Тому спадів в грі не уникнути. Радий, що ми перемогли і уболівальники отримали позитивний заряд. Ми ж перемогли не простого суперника.

- Взагалі, що скажете про збірну США? Команда, кажете, непогана, але "синьо-жовті" навіть у цей період так переконливо перемогли американців…

- Футболісти збірної США грають у Європі, вони справді непогано виглядали – контроль м’яча, фізична готовність… Хороша команда.

- Зважаючи на ситуацію в країні варто було проводити цей спаринг?

- Справді, ситуація не проста. Але, мабуть, таки варто було проводити цей спаринг, щоби люди подивилися футбол і трохи відволіклися.

- Для тренерів збірної цей спаринг яку поживу для роздумів міг дати? Футболісти, як ви казали, не в оптимальних кондиціях і робити якісь висновки по грі в цей період, мабуть, не можна…

- Це одна із дат УЄФА, не можна ними нехтувати. Гра, у будь-якому випадку, краще, ніж тренування. Хлопці зібралися, провели матч. В цьому році, наскільки мені відомо, буде 1-2 товариські матчі. Влітку чемпіонат світу, а потім відбірні матчі до Євро-2016. Такі ігри, як учорашня, допомагають тренерам налагодити атмосферу. Учора ми побачили, що збірна України зараз в хорошому стані і здатна ще додавати. Матч відбувся на Кіпрі, а якби він проходив в Україні, то, впевнений, у хлопців було би ще більше емоцій і наснаги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: