Андрій Чіх: "Наразі передивляємось футболістів з області, також є нюанси з іншими гравцями"

12 лютого 14:24
Переглядів: 348
чіх

Головний тренер «Львова», попри поразку від «Руху», залишився задоволеним грою у виконанні своїх підопічних, а також розповів про кадрові зміни у складі синьо-золотих.

Сьогодні вийшов бойовий поєдинок, ваші підопічні дуже сміливо грали і з великим бажанням. Які враження у вас від побаченого?

Хороші. Найголовніше те, що без травм, особливо за такої погоди. Від себе дуже дякую людям, які розчищали поле. У нас тільки що розпочались збори, граємо двома складами, в загальному задоволені перебігом подій. Розуміємо, що треба багато часу, щоби вийти на інший рівень, проте спарингом задоволені сповна. Ми грали з командою першої ліги, для нас це, безумовно, хороший показник, результат нас особливо не цікавить, тому враження хороші.

Які зміни відбулись у вашій команді?

Офіційно команду залишив Ігор Ощипко, також можливо нас покине Гліб Бухал, який, мабуть, стане гравцем «Олександрії». Ще ми змирились з потенційними втратами Орловського, Савошка, які з ймовірністю в 90% відсотків теж нас покинуть.

Кисленко проводив збори з полтавською «Ворсклою».

Так, навіть не розумію, як туди потрапив. Його долею займалися горе-агенти, ситуація не зрозуміла… Хороший футболіст, із хорошим майбутнім, йому варто ще працювати, розвиватись і думати про вищу лігу, а не дубль «Ворскли».

Яка його доля?

Наразі він разом із командою, має контракт, готується до чемпіонату, буде грати.

Хто поповнить склад ФК «Львів»?

Наразі передивляємось футболістів з області, також є нюанси з іншими гравцями, як тільки все вирішиться, зразу офіційно оголосимо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: