Андрій Чіх: "У гравців ФК "Львів" велике майбутнє"

23 листопада 17:30
Переглядів: 337
Андрій Чіх

Головний тренер ФК «Львів» Андрій Чіх розповів програмі «Пас» про те, де шукатимуть підсилення та які плани команди на зимові збори.

- Дуже цікаво працювати з командою. Молодь в нас дуже цікава і перспективна. З ними треба уважно працювати і в деякій мірі виховувати, щоб були не тільки хорошими футболістами, а й нормальними людьми.

При пошуку нових гравців ми в першу чергу передивляємось на групу в U-19, це також західний регіон. Спостерігаємо за іграми де грають U-19 «Карпат», їх дубль. Там також в основному гравці із заходу, яких ми навіть віддавали. В нас був випуск 1998 року і ми практично віддали всіх гравців на схід. А зараз є зацікавлення щоб вони вернулись до нас.

У нас створенні всі умови для відновлення гравців, що є заслугою президента команди. Важко (грати 2 матчі на тиждень – прим ГС), тому, що це сімнадцятирічні хлопці, які щойно закінчили школу і фактично вступили в доросле життя. Я задоволений як вони працюють і думаю, що в них дуже велике майбутнє. 

Ми до п’ятниці працюємо (25 листопада – прим. ГС). До 15 грудня хочемо розпустити команду щоб хлопці десь поїхали і відпочили. Сезон був насичений, за три місяці ми відіграли достатньо матчів. А 15 грудня ми плануємо втягуючий збір. Попрацюємо тут у Львові, на свята розпустимо, а після них плануємо чотири збори по 12 днів. Де вони будуть? Порадимось з президентом, скажемо де ми хочемо і думаю що він зробить все для того.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: