Андрій Дериземля: "Приємно, що в Сянках і стрільбіще, і траси відповідають світовим стандартам"

08 січня 19:00
Переглядів: 119
Дерезимля
З 26-го по 28-е грудня зимовий Чемпіонат України з біатлону вперше провели не в традиційному і звичному для всіх Тисовці, а на новій базі в Сянках, Львівської області. 
 
Наш кореспондент розпитав спортсменів, чи комфортно їм на новому місці:
 
Андрій Дериземля: "В Україні не так багато тренувальних баз, де можна проводити змагання хорошого рівня та якісну підготовку спортсменів. Сподіваюся їх з часом побільшає, так як конкуренція завжди стимулює бути кращими. Дуже приємно, що тут, в Сянках і стрільбіще, і самі траси відповідають світовим стандартам."
 
Артем Прима: "База нова, ми тут вперше проводимо ЧУ. Сама по собі вона хороша та через те, що мало снігу є певні мінуси, але це тільки через погоду. Ми бігли естафету по кілометровому колу, всієї траси (2 км) ми, на жаль, не бачили, через брак снігу який тане. Загалом і готель і харчування тут чудові, нарікань ніяких нема. Радий, що вдалося приїхати сюди з сім'єю. Єдине питання, яке сподіваюся з часом вирішать - це сам під'їзд до бази. Зі Львова до Сянок 150 км, а добиралися ми близько 5 годин, бо як тільки з'їжджаєш з траси, другорядна дорога стає дуже поганою. Втрачається багато часу і, якщо переїжджати зі старту на старт, спортсмени не встигають відновитися. А в цілому на самій базі все добре."
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: