Андрій Дроздов: "Маємо трьох баскетболістів у кадетській національній збірній України"

04 травня 07:26
Переглядів: 178
говерла

Директор БК «Говерла» Андрій Дроздов про фінансову ситуацію в клубі. 

— Пане Андрію, до якого керівництва ви ходили за роз’ясненнями?

— До наших спонсорів — «Нафтохіміка Прикарпаття» з Надвірної.

— Яка сума заборгованості перед баскетболістами і обслуговуючим персоналом?

— Нічого тепер конкретного не можу сказати, для цього є бухгалтер. Наразі повідомляю лишень одне: заборгованість — понад три місяці. Ми постійно на телефонному зв’язку з банком, проте, на жаль, поки що втішних вістей немає.

— А заявний внесок — це яка сума грошей?

— У перші роки діяльності Суперліги заявний внесок був доволі високим: з урахуванням ліцензії, вартості американських баскетболістів і т. п. — близько мільйона гривень. Нинішнього сезону — 400 тисяч. Борг клубу перед федерацією — 180 тисяч гривень. Залишок заборгованості переносять на наступний сезон.

— А чи намагалася обласна влада якось матеріально допомагати «Говерлі»?

— Ви знаєте, що там також із фінансуванням сутужно. Облдержадміністрація проплатила один тур участі нашої дитячої команди у змаганнях дитячої ліги України.

— А як вона там виступала? Цікаво також знати про підготовку резерву для основної «Говерли»?

— Діти виступили непогано. А щодо перспектив, то вже маємо трьох баскетболістів у кадетській національній збірній. Підростає ще кілька юних талантів різного віку. Ясна річ, якби ми звернули увагу на місцеву молодь, нині результати були б значно кращі.

— Яка доля головного тренера Євгена Мурзіна?

— Така ж, як і у всіх нас, — у мене, адміністратора чи водія. Виживе команда — знову Євгена Мурзіна залучатимемо до тренерської роботи. Нам було з ним комфортно, а йому — з нами. З обох сторін склалися добрі, доброзичливі стосунки. Щоправда, останній сезон, безумовно, негативно вплинув на настрій наставника, але, думаю, що це все незабаром буде в минулому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: