Андрій Дроздов: Над заснуванням спортивного каналу і спортивної газети варто подумати керівникам спорту в місті та області

03 лютого 21:30
Переглядів: 140
Андрій Дроздов

Директор баскетбольного клубу «Говерла» Андрій Дроздов стверджує, що пропаганда спорту в нашій області перебуває в затінку...

«У нас зникла спортивна програма на телебаченні «Галичина», але з’явилася передача «Час спорту» на ТРК-402.

Нещодавно з ініціативи директора коледжу фізичного виховання Любомира Пасічняка зібралася група однодумців, зацікавлених створити спортивний інтернет-канал. Цього, звичайно, для Прикарпаття замало. Наприклад, ми були в Кременчуку. Там є спортивно-розважальний канал «Кременчук-ТВ». Такі канали є в багатьох містах країни. Чому б не створити в нашому обласному центрі «Івано-Франківськ-ТВ» чи щось подібне до цього? Або організувати суто спортивний канал. У клубі є відповідне устаткування, з його допомогою знімають всі наші баскетбольні ігри, матчі «Урагану», змагання з волейболу, боксу, боротьби.   

Федерація баскетболу України створила спортивну передачу. А першу таку передачу 7-8 років тому під егідою нашого клубу організували журналісти Талаваєв і Степовий, котрі тепер працюють в Києві на «112-му Каналі». З ініціативи колишнього керівника обласної федерації баскетболу Р. Гасімова виходила газета «Пробаскет».   

Власне, чому в області не видавати спортивну газету? У Львові є, а у нас нема. Над заснуванням спортивного каналу і спортивної газети варто подумати керівникам спорту в Івано-Франківську та області. Зрозуміло, на це потрібні кошти, але не з бюджету. Знайшовши інвестора, все можна зробити».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: