Андрій Дубчак: "Сьогоднішній "Гірник-Спорт" сильніший від того, коли там грав я"

05 квітня 13:12
Переглядів: 80
Дубчак

Екс-гравець Гірника-Спорт, та сьогоднішній футболіст Тернополя Андрій Дубчак поділився своїми думками перед центральним матчем 26-го туру у Другій лізі.

— Андрію, ти повернувся у місто, яке для тебе не чуже, адже ти зіграв тут фактично один рік на професійному рівні.. Ностальгії не було?

— Можна сказати ні. Були моменти, адже фактично тут я виріс у більш серйозного гравця, зробив крок у своїй професійній кар’єрі. Звичайно, граючи рік в Другій лізі, коли я повернувся на обласний рівень Тернополя — відчував себе по-іншому, і так само мене відчували партнери. Залишилися у мене про Комсомольськ хороші спогади, зокрема про відмінний тренувальний процес. З того часу, коли я тут грав залишилися лише тренер воротарів Вадим Боженко, та захисник Владислав Ковтун, тому щодо якоїсь серйозної ностальгії мова не йде

Тернопіль чекає гра проти безпосереднього конкурента в боротьбі за найвищі місця. Чи є усвідомлення надважливості результату гри?

— Звичайно є. У нас завдання виходу в Першу лігу, і звичайно у випадку позитивного результату ми собі його виконання значно полегшимо. Я розумію, що теперішній Гірник-Спорт значно сильніший від того, коли у ньому грав я. Тоді була команда із завданням підготовки нових гравців, зараз же збудована структура на чолі з відомим головним тренером Жабченком під найвищі місця. Однак, разом із тим є усвідомлення, що ми можемо підлаштуватися під гру суперника, як ми часто це вже робили, та зіграти на контратаках, і тим самим добитися потрібного для нас підсумку.

— Головний тренер команди, Василь Івегеш говорив про те, що основним завданням буде закрити Ігоря Кирієнка. Які настанови для захисної лінії на цю гру?

— Нічого особливо нового. Один із нас гратиме із ним індивідуально, решта будуть при можливості підстраховувати та підчищати... сподіваємося, що все вдасться як слід. 

— Який результат буде вважатися успішним?

— Будь-який, окрім поразки. Разом із тим, у нашого колеги, Ігоря Худоб’яка в день матчу День Народження. Тож сподіватимемося, що нашим результатом зможемо зробити йому своєрідний подарунок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: