Андрій ФЕДЮК: "Погоджувався грати в "Енергії", коли команда розпалася"

27 грудня 17:13
Переглядів: 146
Default Image

Відомий львівський футзаліст, екс-гравець львівської Енергії та рівненського Кардинала, Андрій Федюк (на фото зліва) розповів чому покинув свій останній клуб і де продовжить свою спортивну кар’єру.

З нового року гратиму за Львівхолод, який виступає у першій лізі, - починає розмову Андрій Федюк. - На найближчі півроку у мене є домовленість з цією командою.

-Не боїшся, що, граючи на нижчому рівні, втратиш свою форму?

-Я б не поспішав з такими висновками. Все-таки зірок з неба не хапаю. Є варіант грати там. Звісно, буду прагнути до кращого та вдосконалюватись. Буду півроку допомагати цій команді, а час покаже заслуговую я на кращу команду чи ні. Треба виходити з того що є. Чесно кажучи, на дуже хотів їхати зі Львова, адже не дуже добре переношу переїзди.

-Чи шукав варіанти поїхати грати, скажімо, кудись за кордон?

-Ні. З України пропозицій не було. Та й зараз команди укомплектовані, не той час, коли шукають гравців. Можливо, тут більше побутові питання. Можливо, і поїду кудись зі Львова. Час покаже.

-Андрію, Кардинал ти покинув для усіх несподівано. В чому причина?

-Причин насправді є декілька, однак всього говорити я не буду. Після гри з Локомотивом, яку ми програли з рахунком 0:2, тренер сказав, що команда буде омолоджувати склад. Мені сказали, що я можу шукати собі нову команду. Я не хотів перешкоджати для подальшого розвитку клубу і пішов.

-Тобто тебе «попросили» піти з команди?

-Мені ультиматиму ніхто не ставив. Мене ніхто не виганяв. Якби я хотів залишитися, я б це зробив. Я не бачив подальшої перспективи залишатися в команді, якщо головний тренер мені сказав, що я можу шукати собі іншу команду. Це не був натяк, це була пряма мова.

-Між тобою і Піддубним перебігла дорогу «чорна кішка»?

-Я так б не сказав. Конфліктів жодних не було. Що він говорив, я намагався робити. Інша справа, що не завжди виходило.

-Таке рішення Піддубного стало для тебе несподіваним?

-Мені відверто в матчах не щастило. В футбольному житті такого ігрового спаду не було. Старався робити усе правильно, інша справа, що не завжди усе виходило. У мене був в Кардиналі спад фарту. У кожного буває спад. А це ж не слова підтримки: «шукай собі нову команду». Він також казав, що хоче робити молоду команду, брати гравців на перспективу. Наші дороги розійшлися без жодної сварки і скандалу.

-Коли тебе побачимо у грі за Львівхолод?

-14 січня у нас буде гра на виїзді з Контингентом. Там можливий мій дебют. Львівхолод – добре укомплектована команда. Усі гравці пограли у вищій лізі.

-Тобі особисто буде цікаво грати у першій лізі?

-У мене немає виходу. Буду працювати, аби згодом грати на вищому рівні.

-Говорити про твоє повернення в Енергію, коли її тренує Станіслав Гончаренко, мабуть, недоцільно.

-Питання не до мене. Усі прекрасно знають, що Енергія – моя улюблена команда. Я вже навіть погоджувався грати в Енергії, коли команда розпалася і йшло питання про те, що команду переводять в першу лігу. При певних умовах я погоджувався грати з Енергією навіть в першій лізі.

-Чи є у тебе образи на Енергію за те, що ця команда з тобою попрощалася?

-Розійшлися ніби нормально. Я віце-президенту команди Володимиру Фелишину потиснув руку. Загалом, я усе розумію. Футбол чи міні-футбол – це командний вид спорту, який не може зациклюватися на одному гравці.
У мене образ немає. Єдине, що є – це нерозуміння цієї ситуації чому в цілому так сталося. В будь-який момент з Енергією, Кардиналом шляхи можуть перетнутися знову.

-І на останок, хто на твою думку, стане чемпіоном в Екстра-лізі?

-В Енергії найбільше шансів, хоча питання ще відкрите. Суперникам Енергії буде дуже складно, адже команда зараз на ходу. Обігнати львів’ян Локомотиву і Урагану буде складно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: