Андрій ФЕДЮК: "В команді не буде 18 футболістів"

24 грудня 13:07
Переглядів: 566
Default Image


До Нового року “Енергії” залишилося зіграти ще одну гру –  Кубкову проти харківського “Локомотива”. Далі команда піде на невеличкі канікули. Однак вже зараз навколо команди Миколи Сича витає величезна купа чуток, мовляв, після цієї гри обличчя “зелено-білої” команди зміниться. Тобто в її лави влиються нові гравці (за чутками із львівського “Тайму” та новий тренер. Про це, а також про вчорашню календарну гру з рівненським “Кардиналом” “Спортивці” розповів капітан “Енергії” Андрій Федюк.
-Що сталося з “Енергією” у стартові десять хвилин другого тайму, за які команда пропустила чотири голи?

-Тут повторилася харківська історія на кубковий матч проти “Локомотива”. Перший тайм закінчили впевненою перемогою 4:0, а далі почалося… Напевно, причина у психологічному плані. У цьому плані ми заспокоїлися, бо у першому таймі добилися певного результату, за це вже поплатилися другу гру поспіль. 
-Проти “Кардинала” ти грав із перебинтованою правою рукою, що сталося?

 -Це побутова травма. Послизнувся на вулиці на льоду, нічого страшного.   
-За чутками, після Нового року деякі гравці “Тайму”, а також Станіслав Гончаренко (теперішній тренер “Тайму”) можуть поповнити склад “Енергії”…

-Якщо такі чутки є, то вони швидше за все небезпідставні. Конкретногго нічого зараз сказати не можу. Якщо прийде Станіслав Олександрович (Гончаренко, -- примітка автора), то й люди нові прийдуть. Прийдуть кваліфіковані гравці, то будь ласка, я думаю нічого поганого не трапиться. Але що тоді робити із тими гравцями, які добивалися результату в цьому сезоні? Це вже вирішувати керівництву, як в такій ситуації поступати із тими, чи іншими гравцями. Думаю, що на користь команді це піде. Хоча загалом час покаже. 
-Що у такому разі робити тим гравцям, які минулого сезону “кували” медалі “Енергії”, цього сезону зробили хороший заділ, як у чемпіонаті, так і в Кубку України? Адже місця у складі всім не знайдеться? Що з цього приводу думають твої партнери по команді?

-Однозначно, що всім футболістам у такому випадку в команді не знайдеться місця. Зараз поки що всі в незнанні, бо керівництво команди поки що нам не сповістило, що все так може статися. Поки що це все на рівні чуток. А коли це все вирішиться? Можливо, після Нового року, а, можливо, після домашньої Кубкової гри проти “Локомотива” нас поставлять перед фактом, що так і так… І тоді, можливо, комусь доведеться шукати інше місце роботи, комусь доведеться залишитись в “Енергії” і доводити свою працездатність вже новому наставнику. Однозначно, що в команді не буде 18 футболістів, адже це не великий футбол, грають лише вісім польових гравців і два воротарі. Так що тут вибір невеликий. У нас команда хороша, хороші гравці і кожен із теперішніх футболістів якщо навіть і не підійде новому тренеру зможе працевлаштуватися в іншій команді.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: