Андрій Федюк: Здобутий трофей додав команді впевненості

05 серпня 13:32
Переглядів: 136
федюк

Капітан львівської «Енергії» Андрій Федюк поділився враженнями від міжнародного турніру «Кубку Свободи», що завершився у Хмельницькому. Нагадаємо, «Енергія» у фіналі турніру у серії пенальті обіграла херсонський «Продексім» і вперше в історії виграла головний трофей «Кубка Свободи».

-Андрію, вітаю з перемогою на турнірі. Мабуть, після навчально-тренувальних зборів у Шацьку було непросто грати чотири матчі у залі протягом чотирьох днів.
-Цього сезону у нашої команди вийшла дещо незвична підготовка, оскільки минулий чемпіонат ми завершили пізно, а новий сезон розпочинається 13 серпня. Можна сказати, що наша підготовка вийшла дещо скомканою, оскільки перед турніром у Хмельницькому у залі ми працювали лише чотири дні. Було непросто перелаштуватися, оскільки наші суперники були в інших умовах. Можна сказати ми усе розпочали з чистого листка. Незважаючи на це, ми виграли турнір, а це дуже приємно. 

-Немає сумнівів у тому, що на «Енергію» усі налаштовувалися по-особливому – як на діючого чемпіона України. 
-Ми хотіли підтвердити цей статус. Усі це прекрасно розуміли, а тому усі ігри для нас не були простими. 

-У фінал «Кубка Свободи» «Енергія» потрапила лише на 40-ій хвилині матчу проти білоруського ВРЗ, коли Тарас Кузь зробив рахунок 3:3. Чи була недооцінка білоруської команди?
-Не думаю. Вважаю, у цьому матчі, як і на турнірі загалом, у нас було певне невезіння у реалізації створених моментів. У матчах з нашою командою воротарі суперника творили диво. Зважаючи на це, часто у наших матчах були нервові останні хвилини. У матчі з ВРЗ нам дещо пощастило, оскільки за 13 секунд до сирени мене вилучили з майданчика, а відтак хлопці відбилися троє проти п’ятьох.

-Наскільки складним для «Енергія» виявився фінал?
-Вважаю, ми переважали «Продексім» протягом усього матчу. Володіли ініціативою, але забити не могли. Не могли забити ми – забив воротар Кардаш. Він і гол забив, і виручав нашу команду у рамці. Гол, який ми пропустили, вважаю курйозним. Незважаючи на це, до серії пенальті ми не тягнули. Усі хотіли перемогти в основний час. 

-Серія пенальті у футзалі це лотерея? 
-Не думаю. Швидше майстерність, аніж лотерея. 

-Що дасть «Енергії» перемога на «Кубку Свободи»? 
-Перш за все, ця перемога додала команді впевненості перед матчем за Суперкубок. 

-Чи вдалося згадати на майданчику як знову грати разом з Романом Кордобою, Степаном Струком та Віталієм Багряком, які після річної перерви повернулися в «Енергію»? 
-Наше взаєморозуміння не могло розгубитися за один рік. Гравці, які повернулися в «Енергію», мають свій рівень майстерності, тому, вважаю, що на даний момент малюнок гри «Енергії» є доволі непоганим. Звісно, до Суперкубку України будемо працювати над тим, щоб його покращити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: