Андрій Фегецин– чемпіон Європи з ушу

24 травня 17:30
Переглядів: 150
Андрій Фегецин

Збірна України сенсаційно завершила свій виступ на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з ушу, що у період з 17 до 21 травня відбувався в Москва (Російська Федерація).

Українські спортсмени, серед яких було й четверо вихованців львівської школи ушу - дрогобичани: Сенюх Вероніка, Фегецин Андрій, Сотрихіна Роксолана, Котляр Дмитро за чотири  дні змагань зуміли вибороти 50 медалей та посісти друге загальнокомандне місце серед 29 країн-учасниць.

Відтак, Андрій Фегецин (тренер – Оксана Сотрихіна), для якого цей чемпіонат був дебютним, став справжньою сенсацією та відкриттям турніру, зумівши здолати опір більш досвідчених та сильніших спортсменів. Андрій виборов нагороду найвищого ґатунку у змагальному розділі «Таолу (демонстрація техніки) без зброї».

Гідну пару нашому чемпіонові склали його земляки, які виступали у молодших вікових групах: Сотрихіна Роксолана - 2 місце (юнаки), Котляр Дмитро – 3 місце (юнаки). На жаль минулорічна чемпіонка Європи Сенюх Вероніка, цього разу зупинилась за крок до п’єдесталу, посівши 4 місце турнірної таблиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: