Андрій Гітченко: "Карпати" додали у командній грі"

08 грудня 16:00
Переглядів: 172
Андрій Гітченко

У четвер в Одесі «Карпати» завершили виступи у 2015-му році. Перші 16 турів, що минули були різними для львів’ян за своїм забарвленням. Кінець календарного року – час для підведення підсумків. Капітан «Карпат» Андрій Гітченко вирішив поглянути назад і оцінити виступи команди у цьому сезоні. 

– Андрію, як оціниш гру «Карпат» в першій половині сезону 2015-2016 років?
– У цьому сезоні були різні матчі і однозначно охарактеризувати наші виступи доволі важко. Впевнений, що ми могли фінішувати вище у турнірній таблиці за підсумками 2015-го. Однак бачу і позитивні моменти. Команда прогресує і це помітно. Ми постійно покращуємо нашу гру. Прикро, що ми втратили багато очок у цьому сезоні. 

– Які позитивні моменти можеш відзначити в першій половині сезону?
– «Карпати» додали в командній грі. Футболісти звикли один до одного, притерлися і тепер кожен відчуває партнера на підсвідомому рівні. Також ми додали у тактичній підготовці. Тренерський штаб суттєво покращив наші тактичні навики. Ми опанували нову схему з одним опорником.

– Що думаєш про недоліки?
– У нас він один і ключовий – реалізація (сміється).

– У цьому сезоні ти виводиш команду на поле з капітанською пов’язкою. Що це для тебе означає?
– Це додаткова мотивація і відповідальність. У нас молода команда. Доводиться часто знаходити потрібні слова перед грою. Проте мені не важко, адже мені допомагають інші футболісти: Ігор Пластун, Ігор Худоб’як, Олег Голодюк.

– Ви провели непростий рік – чи відчуваєте втому і потребуєте відпочинку?
– Літня пауза була не довгою, тому можливостей відпочити у нас було не дуже багато. Тому, звичайно, хочеться провести час з сім’єю. Втома накопичилася не лише фізична, а й моральна. 

– Які у тебе плани на відпустку?
– План лише один – відпочити. Приїхав до Києва і тільки зараз зрозумів, наскільки сильно я скучив за містом. Дуже хочу побути з ріднею. Друзів не бачив півроку. Хочеться всіх відвідати, провести з ними час. Але найбільше хочу побути з дружиною і дітьми. 

– Час для рибалки знайдеш?
– Так, безперечно (сміється). Як тільки лід стане, відразу займуся зимовою рибалкою. 

– Чого хочеш побажати вболівальникам «Карпат» у новому році?
– Перш за все, це сімейних гараздів. Що стосується футболу, то просив би їх набратися терпіння і віри у команду. Повірте, ми стараємося і робимо все, щоб «Карпати» перемагали у кожному матчі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: