"Андрій Гусін був різноплановим футболістом" - Віталій Косовський

09 жовтня 11:02
Переглядів: 112
гусін

Вже у неділю, 11 жовтня, на поле стадіону «Україна» вийдуть ті, хто свого часу виступали пліч-о-пліч з Андрієм Гусіним у футболках «Карпат» і «Динамо». Одним із запрошених є легендарний півзахисник київського клубу Віталій Косовський.

– Про цей захід я дізнався із преси. Читав, що батько Андрія, Леонід Володимирович, виступив з такою ініціативою. Мені дуже приємно і я вважаю, що організація матчу пам’яті є справді необхідною. Прикро, звичайно, що таке трапляється. Нещодавно зідзвонився з Василем Кардашем – домовилися, що у неділю зранку виїжджаємо з Києва. 

– Ви багато років знали Андрія. Як можете охарактеризувати його?
– Якщо вести мову про Гусіна-футболіста, то варто відзначити його різноплановість. У «Карпатах», наскільки я знаю, він розпочинав на позиції нападника. У «Динамо» грав набагато глибше. Але у різних амплуа Гусін діяв надійно і якісно. Про Андрія, як людину у всіх залишилася світла пам’ять. У мене ніколи не виникало з ним жодних проблем. Хороший, добрий, чуйний – це все можна сказати про Андрія.

– Своє перше знайомство з ним не пригадуєте?
– Якщо чесно, то ні. Коли я грав за вінницьку «Ниву», а він за «Карпати», то ми не зустрічалися. Вперше познайомилися лише в Києві, куди нас запросили на початку 90-их. Відтоді багато часу провели разом: тренування, заїзди на базу, матчі...

– Перед приїздом до Львова певні спогади навіюються?
– Львів для мене асоціюється з «Карпатами», проти яких нам завжди було важко грати. І це при тому, що «Динамо» у ті часи не мало собі рівних в Україні. Добре знаю, що таке львівський характер. У нас матчі з львів’янами завжди були непростими.

– Коли востаннє навідувалися до Львова?
– Брав участь у ветеранському матчі з партнерами по «Динамо», тому мав нагоду вийти на поле «Арени Львів». Востаннє приїжджав на початку червня. Тоді у якості глядача спостерігав за грою збірних України і Люксембурга.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: