Андрій Гусін-молодший: "У цьому матчі мав грати інший Андрій Гусін…"

30 вересня 19:32
Переглядів: 81
Гусін

У матчі пам'яті Валентина Белькевича, Андрія Баля та Андрія Гусіна поряд з досвідченими уславленими ветеранами-динамівцями наймолодшим учасником став і старший син Андрія Гусіна Андрій-молодший.

Йому 18, він закінчив динамівську академію і зараз виступає за команду «Дніпра» U-19.

- 17-го вересня о 17.00 «Дніпро» грав з «Чорноморцем» на виїзді - ти вийшов на заміну у другому таймі. До того часу вже знав, що сталося в трьома годинами раніше?

- Я дізнався відразу після установки. Мені зателефонував друг, я вийшов з роздягальні, передзвонив - і він мені повідомив про це. Тож я знав про те, що трапилося ще до гри. Але я вважав правильним вийти на поле і зіграти. Ми перемогли 3:1.

- Ти спеціально приїхав на матч пам'яті з Дніпропетровська? Тренер відпустив тебе без проблем?

- Так, без проблем, він увійшов в моє становище і відразу відпустив. Заради цього матчу я і приїхав, довелося пропустити одне тренування, але нічого страшного, я надолужу.

- У центрі поля ти зустрівся з тренером молодіжної команди “Дніпра” Дмитром Михайленком. Перекинулись парою слів під час матчу?

- Я його бачив ще до гри, і на кладовищі трохи з ним поговорили. Він намагається не акцентувати увагу на тому, що я втратив батька і, думаю, це правильно, так для мене навіть краще, напевно... На тренуваннях, в колективі трохи відволікаюся

- Було видно, що ти дуже хотів забити м'яч, для тебе це було важливо?

- Так, хотілося відзначитися голом, і мені для того, в принципі, давали можливості, кілька разів бив по воротам, та забити не зумів. Але це не найстрашніше.

- Які враження залишилися від зустрічі? Яке гралося з такими футболістами, як Шевченко, Каладзе, Бєланов, Бессонов, Протасов?

- Якщо чесно, відчуття залишилися змішані. Думаю, матч вийшов видовищним. Але з відтінком гіркоти. Було трохи не по собі, боляче усвідомлювати, що граєш в пам'ять про свого батька, якого більше немає. Під час самої гри це якось менше помічалося, але варто було подивитися в сторону - всюди висіли плакати фотографії з його зображенням... У цьому матчі мав грати іншиий Андрій Гусін…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: