Андрій Калашніков: "Сила "Говерли" в класних виконавцях"

14 січня 17:49
Переглядів: 746
Андрій Калашніков

Капітан баскетбольного клубу «Говерла» Андрій Калашніков розповів програмі «Час спорту» на ТРК 402 про гру команди в минулому році та плани на 2017 рік.

- Для кожного з нас це виклик, бо цього року команда поставили перед собою високі та амбітні цілі – це стати чемпіоном у Вищій лізі. Кожен з нас має змогу показати на що він здатний на паркеті.

З минулого сезону у нас залишилось декілька гравців, яким було важко переключитись з одного рівня на інший, але всі зрозуміли, що різниці між лігами майже немає. Вища ліга – це теж хороший чемпіонат в якому виступають хороші гравці.

Ми закінчили 2016 рік на першому місці. Загалом це добре, але з іншого боку у нас ще не повністю вимальовується гра такою як вона повинна бути. Проте ми до цього йдемо і в найближчих матчах повинні вийти на рівень на якому повинні бути. Судячи по тренуваннях в найближчих матчах ми повинні вийти на свій рівень. Для нас буде екзаменом перша гра в новому році – матч з командою із Рівного.  

Переваги цієї команди? У нас перевага в рості – центровий Роман Гуменюк. Є досвідчені гравці – Сергій Юрченко, Гуменюк, Євген Коровяков, Станіслав Серпілін вже має хороший досвід. Кожен гравець може взяти на себе відповідальність. Наша сила в тому, що ми маємо класних виконавців окремо, а мінус, що не можемо їх організувати в єдине ціле, один механізм. Сьогодні в нас один добре грає, завтра інший. Якщо б нам вдалось об’єднати всіх в один механізм і кожен би робив свою роботу, то ми б перемагали на будь якому рівні. За підбором гравців, за нашою підготовкою, судячи з цілей поставлених  керівництвом, та умов праці ми граємо тільки задля перемоги в чемпіонаті. Моя грав в дома і на виїзді це різні речі. І не в плані результативності, а емоцій. Граючи на домашньому паркеті – я «літаю», отримує купу емоцій.

На початку чемпіонату дуже важко було організувати гру команди. Але на даному етапі, судячи з останніх тренувань, всі зрозуміли, що від нас хоче тренер. Думає, що результат вже буде в матчі з «БК-93 ОШВСМ».

У команді з Рівного є досвідчені гравці, які і в нас грали, є молоді виконавці. Поєднання молодості і досвіду може приготувати нам сюрприз. Але ми готуємось до матчу, розбираємо гру, і я впевнений, що все буде добре. Повинні на паркеті доказати, що ми кращі.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 січня, о 19:00 «Говерла» в манежі КФВ прийматиме гостей з Рівного – «БК-93 ОШВСМ». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: