Андрій Хомин: "У матчі з "Карпатами" нам трохи пощастило"

28 березня 13:37
Переглядів: 55
хомин

Новобранець «Говерли» з радістю поділився подробицями перемоги над «Карпатами».

— На вашу думку, відносно ранній гол допоміг здобути вікторію?

— Мабуть, самі помітили, що в матчах із «Металістом» і «Карпатами» після першого гола команда відходить назад, грає на утримання — позначається становище в турнірній таблиці. Уважаю, що це — не зовсім доречно. Проте ми таки здобули результат.

— Хто був ближчий: ви — до другого взяття воріт, чи «Карпати» — до мирової?

— Варто усвідомлювати, що ми свідомо віддали ініціативу львів’янам у другому таймі, зосередивши зусилля на контратаках. Утім під завісу зустрічі ужгородці пропустили швидку атаку галичан, після якої м’яч дивом не залетів у сітку воріт Надя, відтак, погоджуся, нам дещо пощастило.

— Що відбувалось у роздягальні після фінального свистка Вакса?

— Усі були дуже раді. Навіть зайшов президент клубу, вони з тренером були задоволені. Радує, що навесні в протистояннях із сильними опонентами «Говерла» продовжує набирати очки. Намагатимемося не зупинятися на такому досягненні. Подвійні премії? Та ні, премії, звичайно, будуть, тільки всіх обрадувало інше: нарешті вирішиться питання із заборгованістю перед гравцями.

— Такий позитивний настрій сприятиме подальшим звитягам?

— Хоча тренуюсь із закарпатцями лише другий тиждень, більшість футболістів — мої знайомі. Як на мене, колектив нині дуже згуртований та веселий, відтак заслуговує в майбутньому на значно вищі завдання. Знаю, що коли ФК посідає останні місця, то складно демонструвати видовищний футбол, однак серія хороших матчів зможе додати впевненості в наших силах.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: