Андрій Кондзьолка: "Було дуже хороше налаштування вийти і зробити якнайкраще свою роботу"

11 серпня 12:26
Переглядів: 88
Андрій Кондзьолка

Капітан муніципалів Андрій кондзьолка прокоментував дебютну перемогу команди у Першій лізі:

- Якщо у нас був певний мандраж перед стартом Першої ліги у Кривому Розі, то цього разу його вже зовсім не відчувалося. Було дуже хороше налаштування вийти, і зробити якнайраще свою роботу. Забили швидкий гол, і одразу пропустили у відповідь з пенальті. Після цього закралася думка про те, як би одразу не пропустити ще, однак вдалося зразу ж забити самим другий, а згодом і третій. Вважаю, нам непогано вдалося перекрити загострення з їх сторони, а вже в другій половині зустрічі ми віддали ініціативу, стараючись зберегти результат і грати на контратаках. Нам трішки пощастило не пропустити після хорошого моменту під завершення другого тайму, оскільки тоді б довелось грати нервову кінцівку. А так, нашої грою в обороні і загалом я задоволений.

- „Тернопіль” знали як типову домашню команду, а тепер два поспіль виїзних матчі на новому рівні команда не програє. В чому секрет успіху?

- Важко сказати. „Гірник” впринципі знав чого можна чекати від нашої команди, а от від „Миколаєва” цілком можливо мала місце певна недооцінка, враховуючи, що ми новачки першої ліги... однак суті та результату це не міняє

- Попереду нарешті домашня гра проти алчевської „Сталі”...

- Звичайно, тут наше ключове завдання не переоцінювати свої сили. Алчевці признаний авторитет у першій лізі, постійно знаходяться у верхній її частині, та завжди в претендентах на підвищення у класі. Розуміємо, наскільки буде у цьому поєдинку нам важко, враховуючи, що на підготовку залишиться всього три дні, але це футбол – спробуємо показати максимум, що можемо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: