Андрій Кондзьолка: "Настрій у нашого колективу бойовий"

17 травня 12:45
Переглядів: 86
Андрій Кондзьолка

Капітан ФК Тернопіль Андрій Кондзьолка розповів, як команда готувалася та з яким настроєм підходять футболісти до матчу з чернігівською Десною.

— Настрій у нашого колективу бойовий. Після останніх поразок були зроблені висновки, мікроклімат у команді покращився. Тим більше нам немає куди відступати, адже багато суперників у турнірній таблиці нас дістають (відстань між ФК Тернопіль та кількома команда становить одне-два очка). Окрім того маємо реабілітуватися, позаяк попередню гру програли. Хоча, щодо поєдинку в Дніпродзержинську, то незважаючи на рахунок не на нашу користь (0:4), ми достойно трималися вдесятьох до 75 хвилини…

— Тобто психологічно команда підійшла від великої поразки від Сталі...

— Велику роль у Дніпродзержинську зіграло вилучення. Адже практично всю гру довелося грати маючи на одного гравця менше. І лише через цей фактор ми програли. А так, якби грали у рівних складах, то напевно зачепилися б за нічию. Тим більше, що в першому таймі у нашої команди були кращі моменти, ніж у суперника. Тобто, психологічно до матчу ми підходимо нормально.

— В якому стані основний воротар Cергій Чернобай, який у Дніпродзержинську отримав травму і змушений був залишити поле?

— Після гри зі Сталлю Сергій уже виступав на студентську лігу, там проявив себе досить добре (отримав приз кращого воротаря фіналу "чотирьох" студентської ліги — авт.). Тому з його здоров’ям все гаразд, відповідно він підходить у бойовій готовності на матч з Десною.

— А чи не відіб’ється на поєдинку з чернігівською командою те, що Василь Чорний на передігровому тренуванні не працював разом з командою?

— Не думаю. На передігровому тренуванні кожен футболіст відчуває у якому він стані підходить до офіційного матчу, тому, очевидно, тренери дозволили Василеві трішки у послабленому режимі провести тренування, адже все таки він довгий час був травмований. Але це жодним чином не відіб’ється на грі Чорного, переконаний, що Василь буде готовий зіграти з Десною в повну силу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: